Intro

„1xBet“ sporto lažybos gyvai: funkcijos ir lažybų rūšys

Vartotojai, teikiantys pirmenybę lažyboms internetu, įvertins 1xbet lažybų bendrovės pasiūlymą. Ji siūlo lažybų dalyviams platų įvykių spektrą, patogius įrankius greitam lažybų valdymui ir įvairias lažybų galimybes. Daugiau informacijos apie Live skyrių bus aptarta šiandienos straipsnyje.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

1xBet Live lažybos pradedantiesiems ir profesionalams

Lažybų bendrovė “ 1xBet“ išsiskiria iš konkurentų savo lažybų prieš rungtynes ir lažybų gyvai įvairove. Kalbant apie 1xBet sudėtį, verta paminėti didelį nišinių lygų įvykių pasirinkimą. Šiuo metu bendras svetainėje prieinamų įvykių prieš rungtynes skaičius viršija 5000. To visiškai pakanka ir lažybų profesionalams, ir pradedantiesiems.

Kalbant apie tiesiogines lažybas, „1xBet“ vienu metu (priklausomai nuo sezono) yra apie 1000 tiesioginių įvykių. Tai svarus argumentas patyrusiems lažybų dalyviams. Nors vis daugiau naujokų renkasi atlikti tiesioginius statymus – statymus, kurie atliekami įvykių eigoje. Tai palengvina galimybė stebėti rungtynes internetu ir atlikti tikslesnes prognozes, taip pat „išsirinkti“ gerą lažybų koeficientą. Vis dėlto „1xBet“ Live skyrius pirmiausia skirtas patyrusiems lažybų dalyviams. Jei ką tik pradėjote lažintis, rekomenduojame apsilankyti mūsų lažybų mokykloje ir gauti vertingų patarimų, kaip sėkmingai atlikti statymus.

1xBet lažybos internetu: lažybų pasiūlymas

Kaip jau minėta, lažybas internetu iš „1xBet“ galite rasti mūsų lažybų gyvai puslapyje. Galite naršyti viršutiniame ir apatiniame meniu. Pats skyrius organizuotas pagal sudėties principą: dešinėje ekrano dalyje yra skyrelis „Top čempionatai“ ir „Top žaidimai“, kuriame surinkti populiariausi įvykiai. Taip pat yra šoninis meniu, kuriame galima greitai pasirinkti įvairių sporto šakų žaidimus.

Vartotojai kasdien gali atlikti tiesioginius statymus 1xbet dėl daugiau nei 20 sporto šakų. Internetinių įvykių įvairovė nusileidžia linijai, kuri būdinga visoms lažybų bendrovėms. Tačiau lažybų dalyviai turi galimybę lažintis dėl bet ko – nuo pirmosios komandos iki geltonų kortelių skaičiaus futbole. Taigi, naudotojai turi viską, ko reikia, kad gerai praleistų laiką su „1xBet“ lažybomis gyvai.

1xBet lažybos gyvai

Be standartinio lažybų gyvai pateikimo, žaidėjai turi papildomų lažybų gyvai parinkčių, kurias galima rasti išskleidžiamajame meniu. Šiuo metu „1xBet“ galima atlikti šių rūšių lažybas internetu:

 • Statykite patys – tai puslapis su visais lažybų gyvai pasiūlymais, prieinamais žaidėjo gyvenamojoje šalyje. Pasiūlymas sudaromas remiantis žaidėjo profilyje įvestais duomenimis.
 • Multi-LIVE – tai patogus prietaisų skydelis, leidžiantis vienu metu sekti pasirinktus tiesioginius statymus. Naudotojas pats renka įvykius puslapyje ir juos tvarko vilkimo ir nuleidimo metodu.
 • Tiesioginių įvykiųpranešimai – tai rungtynės, kurios įvyks netrukus ir bus perkeltos į skyrių „Live“. Taip naudotojas gali iš karto apskaičiuoti, kokius statymus galima atlikti prieš rungtynes ir kokius galima atlikti internetu.

Anksčiau žaidėjams buvo prieinami ir kiti tiesioginių lažybų pateikimai, pavyzdžiui, ruletė „Live“. Tačiau lažybų bendrovė „1xbet“ nestovi vietoje ir nuolat keičia svetainės funkcionalumą.

Мульти Лайв 1хБет

Lažybų gyvai 1xBet privalumai ir trūkumai

Kaip rodo praktika, patyrę „1xBet“ naudotojai noriau atlieka sporto statymus internetu nei ant linijos. Taip yra dėl lažybų gyvai privalumų, palyginti su lažybomis prieš rungtynes, būtent:

 • Didelis įvairių sporto šakų įvykių pasirinkimas.
 • Lažybų dėl įvairių įvykių operatyvumas.
 • Patogūs rungtynių analizės įrankiai.
 • Tiesioginės kai kurių rungtynių vaizdo transliacijos (internetinė televizija).
 • Didesni koeficientai, palyginti su konkurentais.
 • Laikas, per kurį apskaičiuojamas statymas gyvai – 10-15 min

Tačiau statymai gyvai turi keletą trūkumų:

 • Nėra galimybės pažymėti sporto statymus internetu.
 • Lėšas, gautas iš „1xbet“ lažybų gyvai, galite atsiimti tik praėjus 12 valandų po rungtynių.
 • Ne visada yra draudimas lažyboms gyvai.

Nepaisant šių trūkumų, „1xBet“ sporto lažybos internetu tampa vis populiaresnės tarp lažybininkų. Todėl daugėja įvykių skiltyje ir naujų lažybų įrankių. Tai didelis pliusas realaus laiko lažybų gerbėjams.

Aktualios naujienos