Intro

1xBet sąlyginis statymas: statymo ypatybės

Условная ставка 1хБет
Bukmekeris „1xBet“ ne tik didina sporto įvykių skaičių, bet ir prideda naujų statymų galimybių. Tarp jų – 2019 m. pasirodęs sąlyginis statymas 1xBet. Kai kurie naudotojai senamadiškai jį painioja su išankstiniu arba pasitikėjimo statymu. Nepaisant to, kad kai kurie internetiniai šaltiniai šias sąvokas tapatina, jos nėra tas pats. Šiame straipsnyje aprašysime, kokios yra sąlyginio statymo 1xbet ypatybės ir kaip jį atlikti svetainėje

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Sąlyginio statymo 1xbet apibrėžimas

Sąlyginiai statymai lažybų bendrovės pasiūloje pasirodė ne taip seniai, 2019 m. Be įprastų vienkartinių statymų ir express, 1xbet anti-extra statymų s ir sistemų, dabar vartotojai turi galimybę kurti naujus derinių variantus. Dėl 1xBet sąlyginių statymų žaidėjai gali sukurti susijusių įvykių grandinę. Kartu galima įtraukti įvairių tipų statymus. Taigi 1xBet sąlyginis statymas – tai statymas, apimantis tiek pavienius, tiek platinamus statymus, kuriuose nėra tų pačių baigčių. Laimėjimo suma priklauso nuo sėkmingų įvykių skaičiaus kombinacijoje. Todėl lažybų dalyviui svarbu teisingai atlikti statymus, kad gautų maksimalų pelną. Rekomenduojame pradėti nuo pavienių statymų už favoritus ir baigti ekspresais, kuriuose yra įvykių, kurių dalyviai turi vienodą tikimybę laimėti.

Sąlyginių statymų ypatybės „1xBet

Nors 1xBet sąlyginis statymas yra skirtingų tipų statymų derinys, jį sudaryti nėra taip sudėtinga. Be to, jis turi nemažai privalumų, palyginti su klasikiniais kombinuotais statymais. Условная ставка в 1хБет Išskirsime pagrindinius 1xBet sąlyginio statymo privalumus:

  • Daugiau galimybių laimėti. Gana dažnai, norint gauti pelno, reikia sužaisti tik pirmąjį įvykį. Tačiau, jei antrasis statymas bus klaidingas, kombinacija gali nepavykti.
  • Mažesnis įvykių, dėl kurių galima atlikti statymus, pasirinkimas. Norėdamas sudaryti sąlyginį 1xbet statymą, žaidėjas į kombinaciją turi įtraukti tik 3 įvykius.

Vis dėlto sąlyginis statymas turi ir nemažai trūkumų:

  • Įgūdis apskaičiuoti riziką. Norint gauti pelno iš statymo, verta atsižvelgti į ankstesnio įvykio kombinacijoje laimėjimo dydį. Jei tai trečias ir paskesnis įvykis, svarbu atsižvelgti į antrojo įvykio pralaimėjimą.
  • Sudėtingos formulės laimėjimams apskaičiuoti. Pradedantiesiems bus sunku savarankiškai apskaičiuoti laimėjimus. Tačiau, kai lažybininkas supras, kaip veikia tokie statymai, visi skaičiavimai vyks greitai. Juos galima įrašyti į lažybų dienoraštį, apie kurį buvo rašyta „Lažybų mokykloje“.

Nepaisant šių trūkumų, sąlyginis statymas yra gana įdomi priemonė lažybų dalyvio pelnui padidinti Блоки в условной ставке 1хБет

Sąlyginio statymo atlikimas 1xbet

Norėdamas atlikti sąlyginį statymą 1xbet, vartotojas turi atlikti šiuos veiksmus:

  1. Autorizuokite svetainėje.
  2. Eikite į skyrių su sporto arba kibernetinio sporto įvykiais ir raskite bent 3 rungtynes.
  3. Pasirinktas rungtynes įtraukite į kuponą.
  4. Sąraše su statymų tipais raskite sąlyginį statymą.
  5. Kiekvienam įvykiui nurodykite statymo sumą ir eiliškumą (pakeisdami blokų numeraciją).
  6. Užpildę laukus atlikite statymą.

Tuomet vartotojas gali peržiūrėti sąlyginio statymo informaciją savo asmeninėje paskyroje (skiltis „Statymų istorija“). Čia bus rodomi laimėjusių rezultatų ir gauto pelno išrašai. Taip pat galima sužinoti priežastį, kodėl statymas buvo pralaimėtas.

Aktualios naujienos