Intro

1xBet reklaminis balansas: kas yra premijos taškai?

Промо баланс 1хБет
Bukmekeris „1xBet“ patiks vartotojams, ieškantiems daugybės lažybų ir žaidimų akcijų. Straipsnyje apie „1xBet“ premijų tipus prisiminti tik populiarūs kontoros pasiūlymai. Jei nueisite į skyrių „Akcijos“, rasite daug daugiau įdomių akcijų vartotojams. Svetainėje taip pat rasite informacijos apie premijų programą. Kaip ji veikia ir kaip gauti promo taškų? Apie tai bus kalbama naujame straipsnyje.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kas yra 1xbet akcijos taškai?

Pirmasis klausimas, kurį užduoda pradedantieji 1xbet vartotojai, yra „promo taškų“ apibrėžimas. Taigi, 1xBet taškai – tai taškai, kuriuos vartotojai gauna už atliktus statymus ir dalyvavimą akcijose. Jie pervedami į specialią sąskaitą, vadinamąjį 1xBet promo balansą.

Žaidėjas gali naudoti promo taškus, kad gautų papildomų atlygių iš lažybų bendrovės. Apie tai, kaip gauti 1xbet taškų ir kaip juos panaudoti, kalbėsime tolesniuose skyriuose.

Kodėl man reikia taškų „1xBet“?

Apibrėžus premijos taškų sąvoką, verta apibūdinti jų vaidmenį žaidėjams. Kad geriau suprastumėte, kodėl taškai reikalingi „1xbet“, galite juos palyginti su bankų grąžinamaisiais pinigais. Jei už kiekvieną mokėjimą gaunate papildomų „pliusiukų“ premijų ar realių pinigų pavidalu, tai tikrai neverta. Taip pat yra ir su reklaminiais taškais. Atlikdami sporto ir azartinių lošimų statymus, vartotojai gali gauti papildomų taškų ir iškeisti juos į nemokamus sukimus ir dovanas. Taigi, turėti premijų balansą 1xbet yra gana naudingas pasirinkimas vartotojams.

O ką jums suteikia 1xbet taškai? Kodėl biurui taip pat naudinga teikti atlygį už statymus ir žaidimus? Atsakymas slypi bendrovės rinkodaros strategijoje. Papildomų taškų dėka galima aktyviau pritraukti naujus vartotojus ir išlaikyti senuosius, motyvuojant juos atlikti naujus statymus. Be to, lažybų bendrovė 1xbet didina pinigų apyvartą platformoje ir taip gauna papildomų pajamų. Todėl dalį jų gali drąsiai skirti „cashbacks“ lažybų tarpininkams.

Kaip gauti taškų 1xbet?

Norėdamas pradėti gauti taškus 1xbet, žaidėjas turėtų įsitikinti, kad ši funkcija yra aktyvuota. Tam reikia prisijungti prie savo kabineto ir skiltyje „Paskyros nustatymai“ patikrinti, ar žaidėjo premijos sąskaita yra aktyvi. Čia taip pat galima pasirinkti vieną iš būdų, kuriais galima gauti premijos taškų: nuo atliktų statymų arba procentais nuo sąskaitos likučio. Už kiekvieną iš šių variantų naudotojai gaus papildomų taškų. Tačiau įskaitymo būdai turi ypatumų, su kuriais rekomenduojame susipažinti lažybų bendrovės interneto svetainėje.

Pasirinkę akcijos taškų pelnymo būdą „1xBet“, turėtumėte susipažinti su akcijomis, kurios pateikiamos skiltyje „Akcijos“. Pavyzdžiui, pagal akciją „Lucky of the Day“ žaidėjas iš 1xbet gali gauti 500 promo taškų. Dar 50 taškų galite gauti dalyvaudami loterijoje „Fortūnos ratas“ arba „1xchest“. Todėl turėtumėte patikrinti visus lažybų bendrovės pasiūlymus, kad gautumėte maksimalią premiją.

Витрина промокодов 1хБет

„1xBet“ premijos taškai skiriami atsižvelgiant į:

  • Pasirinktas reklaminis pasiūlymas.
  • Nuo atliktų statymų skaičiaus per dieną / savaitę (priklausomai nuo akcijos sąlygų).
  • Nuo išleistos pinigų sumos.
  • Nuo koeficientų dydžio.
  • Skirtumas tarp laimėjusių ir pralaimėjusių statymų.

Kaip uždirbti taškus 1xBet?

Visi „1xBet“ naudotojai, išskyrus atvejus, kai jie atsisakė premijų programos, gauna specialius taškus už savo veiklą svetainėje. Uždirbti 1xBet taškus nėra sudėtinga. Norėdami užsidirbti premijos taškų, turite:

  • Sporto statymų atlikimas. Kuo didesnės statymų sumos, tuo didesnis taškų skaičius.
  • Sąskaitos papildymas. Lažybų bendrovė teikia atlygį taškais už pinigų įmokėjimą. Taip pat yra schema, kuri motyvuoja įmokėti didesnes sumas.
  • Dalyvaukite akcijose. Puslapyje „Akcijos“ pateikiamas akcinių pasiūlymų, už dalyvavimą kuriuose gausite papildomų taškų, sąrašas.

Jūsų uždirbti taškai kaupiami specialioje sąskaitoje ir gali būti iškeisti į nemokamus statymus ir sukimus. Apie tai, kaip naudoti 1xbet premijos taškus, rašėme atskirame straipsnyje. Rekomenduojame jį perskaityti.

Kaip naudotis 1xBet premijos taškais?

Jei žaidėjas specialioje sąskaitoje sukaupė reklaminių taškų, juos verta panaudoti kontoros svetainėje. Žaidėjai gali nueiti į 1xbetpromo kodų vitrinos skyrių ir sukurti reklaminį kodą statymams ir žaidimams. Puslapyje yra daugiau nei 30 pasiūlymų, o minimalus akcijos kodas vertas 50 ar daugiau taškų.

Gavę specialų kodą, rekomenduojame susipažinti su išsamiu jo naudojimo būdu. Nemokami sukimai ir nemokami pasiūlymai turi būti taikomi laikantis tam tikrų sąlygų. Tačiau žaidėjui nereikia lažintis iš laimėjimų, gautų naudojant 1xbet premijos likutį. Tai didelis reklaminių taškų privalumas.

Kaip išpirkti taškus 1xbet?

Norint pritaikyti po mainų „Promo kodų vitrinoje“ gautą reklaminį kodą, jį reikia įklijuoti į specialų laukelį statymo / žaidimo atlikimo metu. Jis vadinamas „Promo kodas“. Rekomenduojame lauką su statymo suma palikti tuščią, kad nuo pagrindinės sąskaitos nebūtų nuskaičiuojami pinigai. Po to, kai 1xBet lažybų bendrovė priima statymą, žaidėjui belieka laukti rungtynių apskaičiavimo arba informacijos apie sukimą.

Проверить промокод 1хБет

Atkreipkite dėmesį, kad reklaminių kodų galiojimo laikas yra ribotas. Todėl naudotojai turi statyti taškus statymuose arba žaidimuose, kol jie dar nesibaigė.

Daugiau klausimų apie „1xBet Promo Balance“

❓ Ką galiu daryti su savo „1xbet“ taškais?

Vartotojai savo specialioje paskyroje sukauptus akcijos taškus gali iškeisti į akcijos kodus iš „Akcijos kodų vitrinos“ skyriaus. Čia kaupiami nemokami statymai ir sukimai populiariausiose 1xbet pramogose. Tačiau pasiūlymų skaičius yra ribotas (30+).

💵 Kaip „1xBet“ taškus iškeisti į pinigus?

1xbet vartotojai negali iš karto iškeisti savo taškų į pinigus. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite pasirinkti nemokamo statymo arba freespino reklaminį kodą. Tuomet naudokite jį statymuose ir žaidimuose pagal siūlomas taisykles. Ir tik tuo atveju, jei reklaminis kodas bus sėkmingai panaudotas (statymas tapo laimėjimu), vartotojas gaus pinigus į savo pagrindinę sąskaitą.

📥 Kaip išleisti 1xbet taškus?

Norėdamas išleisti sukauptus 1xbet taškus, žaidėjas turėtų nueiti į skyrių „Promo kodų vitrina“. Čia mažiausiai 50 promo taškų galite iškeisti į nemokamą statymą arba sukimą. Atkreipkite dėmesį, kad vartotojas gali išleisti 1xbet taškus tik už vieną promo kodą per dieną.

✅ Kaip atsiimti taškus iš „1xBet“?

Taškus iš „1xBet“ galite atsiimti tik sukūrę reklaminius kodus. Kai žaidėjas reklaminių kodų vitrinoje išsirenka įdomų sporto pasiūlymą arba lošimo žaidimą, sukuria kodą ir atlieka statymą, galima kalbėti apie taškų atsiėmimą. Toks sandoris gali būti laikomas sėkmingu tik tada, kai gaunamas laimėjimas (jei statymas buvo atliktas).

Aktualios naujienos