Intro

„1xBet“ reklaminiai taškai, premijos taškai ir reklaminiai kodai

Промокоды в 1xBet (1хБет)
Daugelis naujokų po paviršutiniškos pažinties su „1xBet“ gali „pasiklysti“ biuro siūlomose premijose ir akcijose. Straipsnyje apie 1xBet premijų rūšis atsakėme į kai kuriuos klausimus. Tačiau nusprendėme „akcijos taškų“, „premijos taškų“ ir „akcijos kodų“ sąvokas išskirti į atskirą medžiagą. Ką jos turi bendro ir kuo skiriasi? Tai aptarsime šiame straipsnyje.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Akcijos taškai 1xbet

Kai žaidėjas baigia registracijos procedūrą 1xbet ir patvirtina savo paskyrą, jis gali dalyvauti premijų programoje. Lažindamasis dėl sporto, kibernetinio sporto ir žaidimų, dalyvaudamas akcijose (pvz., „Fortūnos ratas“), lažybų dalyvis gaus 1xbet promo taškų. Tai taškai, suteikiami naudotojams kaip jų lojalumo lažybų bendrovei ženklas. Straipsnyje apie 1xBet akcijos balansą šiuos taškus palyginome su pinigų grąžinimu, kuris gali būti įskaitytas už kiekvieną atliktą statymą arba išleistą pinigų sumą (lažybų dalyvio pasirinktas variantas). Lažybų bendrovės akcijos taškai kaupiami specialioje sąskaitoje, kurią galima patikrinti vartotojo kabinete (skyrelis „Sąskaitos nustatymai“). Sukaupęs ne mažiau kaip 50 1xBet akcijos taškų, lažybų tarpininkas gali juos iškeisti į akcijos kodus. Tai galima padaryti „Promo kodų vitrinoje“ ir gausite nemokamų statymų arba sukimų. Tokiu būdu akcijos taškus galima panaudoti kuriant akcijos kodus. Pastarieji naudojami atliekant statymus (žaidimuose) ir padeda gauti pinigų (jei įvykis sėkmingas).

Premijos taškai „1xBet

Straipsnyje „Kas yra „1xbet“ premijos taškai?“ lygiagrečiai vartojome terminus „akcijos taškai“ ir „premijos taškai“. Jie yra sinonimai ir reiškia tą patį. Taigi lažybininkai, atlikdami statymus, žaisdami ir dalyvaudami akcijose, gali pelnyti premijinių taškų į specialią sąskaitą. O kaip minėta ankstesniame skyriuje, taškus „1xBet“ galima paversti nemokamais ir nemokamais sukimais. Tai gana paprastas būdas gauti atlygį iš lažybų kontoros. Savo ruožtu rekomenduojame perskaityti visas akcijas, kurias galima rasti PROMO skyriuje. Vartotojai gali greitai padidinti 1xBet premijos taškų skaičių ne pagal statymų skaičių, o pagal jų kokybę. Kuo skiriasi 1xbet premijos taškai ir premijos?

  • Taškai – tai fiksuota procentinė dalis arba suma, žaidėjui priskaičiuojama už statymus arba kasdienes/savaitines akcijas. Ši suma taškais pervedama į specialią sąskaitą. Taškai konvertuojami į akcijos kodus ir tada naudojami statymams ir žaidimams.
  • Premijos – tai papildomi atlygiai, kuriuos galima gauti akcijų metu, pavyzdžiui, už registraciją. Jie gali būti grynųjų pinigų, nemokamų sukimų, nemokamų dovanų ar vertingų dovanų pavidalo ir gali būti pervedami į specialią sąskaitą / siunčiami žaidėjo namų adresu. Premijas galima iš karto panaudoti lažyboms ir žaidimams (jei tai nėra vertingos dovanos).

Витрина промокодов 1хБет

1xbet reklaminiai kodai

Ir paskutinė sąvoka yra 1xbet promo kodai. Apie šią sąvoką jau rašėme viename iš savo straipsnių: tai skaičių ir raidžių seka, naudojama norint padidinti savo laimėjimus, gauti papildomų pinigų, apdrausti savo statymus ir pan. Promo kodus galima naudoti registruojantis (nauji žaidėjai gali gauti 30 % sveikinimo premiją STAVKAWIN promo kodo dėka) arba atliekant statymus / žaidžiant žaidimus. Specialius kodus galite gauti iš „1xBet“ lažybų partnerių arba išpirkti savo akcijos taškus akcijos kodų vitrinoje. Akcijos kodai taip pat gali būti prieinami kaip kitų „1xBet“ akcijų dalis. Atkreipkite dėmesį, kad akcijos taškų mainų kodai galioja ribotą laiką. Todėl rekomenduojame juos naudoti tol, kol jie yra aktyvūs.

Aktualios naujienos