Intro

1xBet registracija naujokams

Регистрация 1хБет

Galimybės, kaip susikurti paskyrą „1xBet

Bukmekerių kontora 1xBet gali pasigirti įvairiomis paskyros sukūrimo galimybėmis. Nors konkurentai siūlo tik galimybę užsiregistruoti elektroniniu paštu arba telefono numeriu, bendrovė siūlo dar dvi galimybes: per socialinius tinklus ir „1 paspaudimu“. Pasirinkus pastarąjį sprendimą, žaidėjas savo paskyrą turės greičiau nei per minutę.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Naujokai dažnai užduoda klausimą „Kaip geriausia užsiregistruoti 1xBet?“. Į jį atsakėme mūsų svetainės skyriuje „Klausimai apie 1xBet“. Nenorėdami kartotis, norime tik pabrėžti, kad geriausio varianto pasirinkimas priklauso nuo žaidėjo. Siūlomi būdai užsiregistruoti 1xBet turi savų ypatumų, apie kuriuos papasakosime toliau.

Registracija 1xBet el. paštu

Standartinis ir populiariausias paskyros sukūrimo variantas. Lažybų bendrovė siūlo naujokui iš karto įvesti pagrindinę informaciją apie save. Todėl, prisijungus prie kabineto 1xBet svetainėje, jums tereikės pateikti kai kuriuos savo asmeninius duomenis, kad galėtumėte patvirtinti savo profilį.

Регистрация по электронной почте 1хБет

Norėdami užpildyti formą, pasirinkite savo gyvenamąją šalį, regioną (sritį), gyvenvietę, sąskaitos valiutą, nurodykite el. pašto adresą, telefono numerį, vardą ir pavardę bei sugalvokite saugų slaptažodį. Taip pat galite nurodyti akcijos kodą, kad gautumėte didesnę sveikinimo premiją. Atlikus šiuos veiksmus, žaidėjas bus nukreiptas į savo asmeninį kabinetą, o į el. paštą ateis informacija apie registraciją „1xBet“ svetainėje su aktyvavimo nuoroda.

1xBet registracija telefonu

Šiame ir vėlesniuose žaidimo paskyros sukūrimo variantuose pradiniame etape nereikia įvesti asmeninių duomenų. Tačiau lažybų tarpininkas vis tiek turės užpildyti paraiškos formą ir pateikti paso kopiją, kad būtų galima patikrinti jo tapatybę registratūroje.

Регистрация по телефону 1хБет

1xBet registracijos forma pagal telefono numerį yra gana paprasta. Reikia įvesti savo asmens kodą, pasirinkti sąskaitos valiutą ir įvesti reklaminį kodą (jei yra). Įvedęs nurodytu telefono numeriu gautą kodą, žaidėjas įves savo profilį biuro svetainėje.

1xBet registracija per socialinius tinklus

Jei lažybų dalyvis turi paskyrą „VK“, „Odnoklassniki“, „Yandex“, „Mail.ru“ ar „Telegram“, jis gali greitai susikurti paskyrą „1xBet“ svetainėje. Tereikia pasirinkti valiutą ir gyvenamąją šalį. Kai kurie duomenys bus įrašyti į žaidėjo asmeninio kabineto profilį. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad šiuo atveju vartotojas negalės pasinaudoti turimu akcijos kodu.

Регистрация через соцсети 1хБет

„1xBet“ registracija 1 spustelėjimu

Bukmekerių kontora 1xBet suteikia galimybę naujokams greitai užsiregistruoti svetainėje. Šis būdas vadinamas „1 paspaudimu“ ir iš tikrųjų iš žaidėjo reikalauja atlikti tik keletą operacijų: pasirinkti sąskaitos valiutą ir gyvenamąją šalį, nurodyti turimą reklaminį kodą. Tada žaidėjas gaus sistemos sugeneruotą prisijungimo vardą ir slaptažodį.

Регистрация в 1 клик

Pilna registracija „1xBet“ ir žaidėjo patikrinimas

Susipažinę su siūlomomis profilio kūrimo galimybėmis, naujokai gali pagalvoti, kad tik registruojantis el. paštu verta įvesti asmeninius duomenis. Iš tikrųjų registracija oficialioje svetainėje arba 1xBet veidrodyje apima 2 etapus:

  • Paskyros (vartotojo kabineto) sukūrimas. Nuo šiol žaidėjas turi prieigą prie daugybės galimybių analizuoti statymus, gali atlikti įmokas, atlikti statymus ir t. t.
  • Paskyrospatikrinimas. Norėdamas išsiimti pinigus iš sąskaitos, žaidėjas turi užpildyti kortelę su asmenine informacija ir tada išsiųsti prašymą patikrinti. Lažybų bendrovės „1xBet“ atstovai nuspręs, kokio dokumento reikia: paso kopijos (skenuotos arba su nuotrauka), lažybų dalyvio, laikančio pasą, nuotraukos arba notaro patvirtintos paso kopijos.

Todėl, kad ir kokį registracijos būdą 1xBet pasirinktų žaidėjas, tapatybės patikrinimas dokumentais yra neišvengiamas. Daugiau informacijos apie tai, kaip vyksta tikrinimo procesas, rasite mūsų svetainėje esančiame straipsnyje.

Sukūręs paskyrą, žaidėjas gali pasirinktu būdu prisijungti prie 1xBet svetainės.

Aktualios naujienos