Intro

1xBet premijų programa: kaip galiu atsiimti pinigus?

Бонусная программа 1хБет
Visi vartotojai, susikūrę paskyrą, automatiškai tampa „1xBet“ premijų programos nariais. Žinoma, lažybininkas gali atsisakyti gauti taškus ir papildomas lėšas. Tačiau premijinės paskyros turėjimas – tai galimybė rinkti ir konvertuoti gautus apdovanojimus į realius pinigus. Tačiau norint tai padaryti, būtina lažintis iš 1xbet premijos. Kaip pervesti pinigus iš premijinės sąskaitos į pagrindinę sąskaitą, aptarsime šiandienos straipsnyje

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kas yra premijos sąskaita 1xbet?

Kaip minėta įžangoje, 1xbet naudotojai, užsiregistravę, automatiškai tampa premijų programos dalyviais. Jie atidaro premijinę sąskaitą 1xbet, už kurią gaus atlygį taškų arba specialių pinigų pavidalu. Pirmojo tipo atlygį galima iškeisti į nemokamus statymus arba sukimus, kuriuos vėliau reikia lažintis pagal lažybų tarpininko taisykles. Antrąjį galite iš karto panaudoti statymams arba žaidimams. Tačiau laimėjimą reikia lažintis.

Premijas į savo premijų sąskaitą „1xBet“ galite gauti registracijos metu, už aktyvų ir sėkmingą žaidimą svetainėje, teisingas lažybų prognozes, dalyvavimą konkursuose ir reklaminėse programose. Išsamiau apie premijų taškus ir premijų programos lėšas kalbama atskirame svetainės straipsnyje.

Kaip laimėti 1xBet premiją?

Pagal „1xbet“ premijų programos sąlygas vartotojai gali gauti kelių rūšių apdovanojimus: grynuosius pinigus, nemokamus statymus (freebies) ir nemokamus sukimus (freespins). Be to, lažybų dalyviai pelno specialius taškus, kuriuos galima iškeisti į premijas, aprašytas aukščiau esančiame reklaminių kodų vitrinos puslapyje. Apie šią procedūrą išsamiau rašėme svetainėje.

Visi apdovanojimai, nepriklausomai nuo jų rūšies, turi būti išperkami pagal akcijos sąlygas. Paprastai tai reikia padaryti per ribotą laiką (nuo 24 valandų iki mėnesio), naudojant premijas tam tikruose renginiuose ar žaidimuose. Pavyzdžiui, norėdamas laimėti „1xBet“ premiją sporto varžybose, lošėjas turi atlikti daugkartinį statymą. Šiuo atveju į bendrą statymą turi būti įtrauktas tam tikras įvykių skaičius, o minimalus koeficientas turi būti ne mažesnis už nustatytą vertę. Tik įvykdžius šias sąlygas premijos lėšos bus pervestos į pagrindinę žaidėjo sąskaitą. Priešingu atveju premija bus anuliuota.

Kaip naudotis „1xBet“ premijos sąskaita?

Ne visi vartotojai žino apie 1xBet premijų programą arba ja nesinaudoja. Taip nutinka dėl nenoro suprasti sąlygas (jos aprašytos straipsnyje apie premijų programą) arba dėl neigiamos patirties dalyvaujant akcijose ir premijose ne lažybų bendrovės portale. Mūsų nuomone, tokie naudotojai turėtų persvarstyti savo požiūrį į „1xBet“ premijų programą. Naudojimasis premijų sąskaita „1xBet“ yra prieinamas būdas padidinti savo laimėjimus, kurių lažybininkas tiesiog netenka.

Акции и бонусы 1хБет

Premijų dėka vartotojai gali tobulinti savo įgūdžius naujuose žaidimuose arba eksperimentuoti su naujomis lažybų rūšimis. O jei teisingai prognozuojate rungtynes arba žaidžiate laimintį žaidimą, pavyzdžiui, kortų žaidimus, galite gauti malonią premiją prie galutinės sumos.

Norėdamas pradėti naudotis „1xBet“ premijų sąskaita, žaidėjas turi išsiaiškinti premijos taškų ir premijos lėšų gavimo sąlygas (informacijos rasite straipsnyje „Premijų programa“). Be to, turėtumėte sužinoti apie premijos statymo taisykles. Nors 1xBet lažybų bendrovė visiems lažybų dalyviams suteikia realią galimybę uždirbti apdovanojimus, lažybų sąlygos naujokams gali atrodyti sudėtingos. Todėl būtina pradėti nuo „paprastų“ akcijų.

Kai premija įskaitoma į sąskaitą, žaidėjas turėtų išsiaiškinti, kokio tipo atlygį gavo. Jei tai taškai, iškeiskite juos į nemokamus arba nemokamus sukimus. Savo ruožtu premijos lėšas reikėtų įdėti į sporto varžybas arba žaidimus. Svarbu atminti, kad visiems apdovanojimams skirtas ribotas laikas, per kurį juos galima panaudoti, o laimėjimus reikia lažintis.

Kaip išleisti savo 1xBet premijos sąskaitą?

Daugelis naujokų, skaitydami 1xbet rinkodaros medžiagą apie premijas, gali neteisingai interpretuoti šiuos apdovanojimus. Jiems atrodo, kad gautas lėšas galima naudoti kaip pagrindines lėšas. Tačiau 1xbet premijos sąskaitos negalima išleisti iš karto. Atvirkščiai, vartotojas gali statyti savo atlygį statymuose arba žaidimuose. Tokiu atveju gauti laimėjimai (sėkmingo statymo rezultato atveju) nebus pervesti į pagrindinę sąskaitą. Prieš atsiimant jį iš lažybų bendrovės interneto svetainės, jį reikia lažintis kelis kartus.

Taigi, lažybų dalyviai negali išleisti premijos rublių ar kitos valiutos 1xbet. Visiems premijos pinigams taikomi privalomi statymai. O kadangi šis procesas susideda iš kelių etapų, ne visada įmanoma išsiimti visą sumą į pagrindinę sąskaitą.

Kaip pervesti pinigus iš premijinės sąskaitos į pagrindinę „1xbet“ sąskaitą?

Daugeliu atvejų vartotojai sąmoningai dalyvauja akcijose ir gauna atlygį premijų forma. Tačiau naujokai gali gauti premijas iš lažybų bendrovės „iš dangaus“. Todėl jiems dažnai kyla klausimas, kaip jas perkelti iš premijų sąskaitos į pagrindinę 1xbet sąskaitą? Ankstesniuose skyriuose jau rašėme apie pagrindinius šio proceso žingsnius:

  • Premijos tipo nustatymas: lėšos, nemokami arba nemokami sukimai.
  • Susipažinimas su atlygio lažybų sąlygomis.
  • Vadovaudamiesi visomis lažybų bendrovės rekomendacijomis, kad gautumėte lėšas į savo pagrindinę sąskaitą.

Промокоды в 1xBet (1хБет)

Tokiu būdu vartotojai negali pervesti premijų į savo sąskaitą jų nestatydami. Būtent tinkama lažybų strategija ir sėkmė padės premijos atlygį paversti tikrais pinigais.

Kaip atsiimti 1xBet premiją?

Gavę premiją į savo specialiąją sąskaitą, turite išsamiai susipažinti su jos naudojimo ypatumais. Paprastai sporto premijos turėtų būti statomos atliekant skubius statymus. Statymų suma, įvykių skaičius ir koeficientai priklauso nuo akcijos. Tikslią informaciją rasite skiltyje PROMO.

Kalbant apie azartinius lošimus, lažybų bendrovė 1xbet taiko apribojimus nemokamų sukimų naudojimui žaidimų automatuose. Tokiu būdu naudotojai turi galimybę taikyti nemokamus sukimus ir po to taisyklėse nustatytuose žaidimuose atgauti pinigus. Informaciją šia tema taip pat galite rasti akcijų puslapyje (skyrius PROMO).

Aktualios naujienos