Intro

„1xBet“ paskyros ištrynimas: galimi variantai

Удаление аккаунта 1хБет
Sukūrę paskyrą ir susipažinę su lažybų bendrovės galimybėmis, kai kurie žaidėjai gali norėti ištrinti savo „1xBet“ paskyrą. Toks sprendimas dažnai kyla vartotojams, kurie prarado solidžią sumą ir nori nutraukti pralaimėjimų seriją. Bet kuriuo atveju klausimas „kaip ištrinti 1xbet paskyrą?“ išlieka aktualus. Į jį atsakysime šiame straipsnyje.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Būdai ištrinti 1xBet paskyrą

1xbet lošimo profilio „įšaldymas“

Atidžiai perskaitę 1xbet asmeninį kabinetą, žaidėjai gali pastebėti, kad jame nėra mygtuko, kuriuo būtų galima ištrinti paskyrą. Pagal lažybų kontoros sąlygas, žaidėjo profilio ištrinti negalima, o tik „įšaldyti“. Susisiekus su palaikymo tarnyba bet kuriuo iš aprašytų kanalų, lažybininkas gaus vieną atsakymą: „1xbet“ paskyra negali būti ištrinta. Po 3 mėnesių, neatlikus jokių pervedimų, ji perkeliama į „neaktyvios“ statusą. Tačiau vartotojo duomenys iš duomenų bazės nėra ištrinami“. Todėl žaidėjai gali atkurti savo profilį, kaip aptarta toliau. Taigi turime situaciją, kai žaidėjų asmeniniai duomenys, taip pat ir „1xbet“ paskyra, nėra ištrinami. Jei vartotojas nesijaudina dėl lažybų bendrovės paso duomenų, pakanka 90 dienų (3 mėnesius) neprisijungti prie asmeninės paskyros ir paskyra bus „įšaldyta“. Atkreipkite dėmesį, kad pasibaigus minėtai eilutei 1xBet profilis ne visada bus neaktyvus. Azartinių lošimų forumuose galima rasti informacijos, kad prisijungimas prie asmeninės paskyros buvo atliktas ir po 4 mėnesių. Todėl šis būdas nesuteikia 100 % garantijos.

Kaip išprovokuoti 1xbet paskyros blokavimą

Pagal tas pačias lažybų bendrovės taisykles, žaidėjo profilis gali būti ištrintas dėl biuro sąlygų pažeidimo. Jei lažybų tarpininkas nori griebtis tokio radikalaus metodo, tuomet verta:

  • Lažybos dėl sutartų rungtynių.
  • Naudoti schemas, pvz., statymus už „šakutes“.
  • Dalyvauti rungtynėse ir daryti įtaką jų rezultatui (taikoma treneriams ir teisėjams).
  • Susikurti kelias paskyras lažybų bendrovės interneto svetainėje.

Prieš naudojant minėtą gudrybę, verta iš sąskaitos išimti visus pinigus. Priešingu atveju jie bus užblokuoti. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad 1xbet sąskaitos užblokavimas reiškia, kad žaidėjas nebegalės naudotis kontoros paslaugomis. Be to, jis gali patekti į visų lažybų bendrovių juodąjį sąrašą. Tai riebiai nutrauks jo lažybų veiklą Личный кабинет 1хбет

Priežastys, dėl kurių negalima ištrinti „1xBet“ paskyros

Sužinoję, kad negali ištrinti savo „1xbet“ paskyros, žaidėjai tuo piktinasi. Tačiau lažybų bendrovė turi priežasčių, kodėl tokia taisyklė buvo įrašyta į kontoros naudojimo sąlygas. Pirma, daugelis žaidėjų neprieštarauja susikurti naują paskyrą naudodamiesi savo rekomendacine nuoroda. Tuo pat metu senoji yra ištrinama. Anksčiau tai gerai veikdavo. Šiandien tai yra priežastis užblokuoti 1xbet paskyrą. Užblokavus, visi pakartotiniai bandymai sukurti paskyrą bus nesėkmingi. Antra, žaidėjai yra jautrūs emocijoms. Kaip jau buvo priminta įvadinėje informacijoje, po didelio pralaimėjimo lažybininkai neprieštarauja savo paskyros ištrynimui. Tokiu būdu lažybų bendrovė apdraudžia žaidėjus nuo skubotų sprendimų. Trečia, lažybų tarpininkai privalo tam tikrą laiką saugoti naudotojų asmeninius duomenis, kad užkirstų kelią pinigų plovimui ir kitoms sukčiavimo schemoms. Lažybų bendrovės gali keistis informacija apie piktnaudžiautojus ir užblokuoti jų paskyras (jei duomenų yra).

Atkurti 1xbet paskyrą

Jei žaidėjas nesilankė savo asmeninėje paskyroje daugiau nei 90 dienų ir ji buvo „įšaldyta“, žaidėjas gali lengvai ją atnaujinti. Norėdami atkurti savo „1xBet“ paskyrą, turėtumėte susisiekti vienu iš palaikymo kanalų, pavyzdžiui, pokalbiais arba el. paštu security@1xbet-team.com. Atsakius į kelis klausimus arba pateikus papildomą informaciją, lažybininko paskyra bus atkurta. Atkreipkite dėmesį, kad lažybų bendrovės ištrintos 1xBet paskyros atkurti negalima.

Aktualios naujienos