Intro

„1xBet“ pasitikėjimo statymas: kaip jį gauti ir naudoti?

1хБет - Доверительная ставка
Straipsnyje apie „1xBet“ interneto svetainėje vartotojams prieinamas lažybų rūšis buvo aptartos „1xBet“ pasitikėjimo lažybos. Tačiau pradedantiesiems lažybų dalyviams kyla daug klausimų dėl tokių statymų gavimo ir atlikimo. Ir minėtoje medžiagoje jie nebuvo išsamiai išnagrinėti. Todėl nusprendėme pateikti atsakymus į visus žaidėjų, norinčių pasinaudoti patikimumo statymu, klausimus

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kas yra patikimas statymas 1xBet?

Bukmekerių kontora 1xbet savo nuolatiniams žaidėjams siūlo keletą „pliusų“, kurių nėra konkurentų svetainėse. Be premijų programos, leidžiančios pelnyti papildomų taškų už aktyvumą portale, lažybų dalyviai 1xbet gali pasinaudoti pasitikėjimo statymu. Tai statymai, kuriuos naudotojai atlieka už pinigus, kuriuos lažybų tarpininkas suteikia kaip avansą. Patikimi statymai prieinami ne visiems lažybų namų naudotojams. Pagal lažybų tarpininko taisykles ir sąlygas, žaidėjai, kurie:

  • Jau atsiėmėte pinigus ir nepažeidėte portalo taisyklių. Naujai užsiregistravę vartotojai neturi galimybės naudotis pasitikėjimo statymu.
  • Turite neišmatuotų statymų. Tokių statymų turėjimas garantuoja, kad lažybų tarpininkas galės atgauti savo pinigus.
  • Turėti teigiamą sąskaitos balansą. Tokiu atveju lažybų tarpininkas taip pat suteikia avansą, priklausomai nuo to, ar žaidėjo sąskaitoje yra pinigų. Pinigų turi būti ne daugiau kaip 20 vienetų.
  • Atlikti tiesioginius statymus arba išankstinius statymus, už kuriuos bus atsiskaityta per 2 dienas. Statymas gali būti vienkartinis arba greitasis statymas.

Jei vartotojas atitinka visas lažybų bendrovės sąlygas, jam bus suteiktas 1xBet patikimas statymas. Tolesniuose skyriuose paaiškinsime, kaip tai padaryti.

Kaip apskaičiuojamas 1xbet pasitikėjimo statymas?

Sužinoję apie galimybę gauti pinigų iš lažybų tarpininko kaip avansą, vartotojai tikisi didelių pinigų sumų „paskolos“. Iš tikrųjų 1xbet pasitikėjimo statymo apskaičiavimo algoritmas yra gana „klastingas“. Vartotojai, kurie savo sąskaitoje turi pakankamai pinigų (daugiau nei 20 piniginių vienetų), o kartu atitinka ankstesniame skyriuje nurodytus kriterijus, avansinio statymo negauna. O tie žaidėjai, kurie yra tarp „laimingųjų“, gali gauti iki 50 % nepadengtų statymų. Pavyzdžiui, naudotojas savo sąskaitoje turėjo 100 $*. Jis pastatė 95* USD už 2 futbolo rungtynių baigtis. Galutinis teigiamas balansas yra 5* doleriai. Tokiu atveju lažybų tarpininkas, apskaičiavęs žaidėjo laimėjimo tikimybę, gali pasiūlyti ne daugiau kaip 30* $ kaip 1xbet pasitikėjimo statymą. Esant kitiems įvesties duomenims, avanso suma gali keistis. Jis apskaičiuojamas kiekvienam statymui atskirai. * Arba šios sumos atitikmuo kita valiuta Доверительная ставка 1хБет

Kaip atlikti pasitikėjimo statymą „1xBet“?

Kaip minėta anksčiau, vartotojas turi atitikti tam tikras sąlygas, kad galėtų atlikti pasitikėjimo statymą. Iškart kyla klausimas: „Kaip sužinoti, ar 1xbet galima atlikti pasitikėjimo statymą?“ Tam reikia atlikti keletą paprastų veiksmų:

  1. Autorizuoti svetainėje.
  2. Eikite į skyrių „Live“ ir pridėkite dominantį įvykį prie lažybų lapelio. Išankstinio įvykio rezultatą galima pasirinkti puslapyje „Linija“. Tačiau žaidėjas turėtų ieškoti rungtynių, kurios bus žaidžiamos per artimiausias 48 valandas.
  3. Pažvelkite į eilutę „Galimi išankstiniai“ darbo skydelyje (viršutiniame dešiniajame puslapio kampe). Jei ši suma yra, žaidėjas gali ją panaudoti atlikdamas statymą „avansu“.

Jei naudotojas patikrino kelis statymus ir eilutėje „Galimas išankstinis statymas“ reikšmė lygi nuliui. Tokiu atveju žaidėjas yra įsitikinęs, kad jis atitinka lažybų kontoros reikalavimus, galite susisiekti su „1xbet“ pagalbos tarnyba. Ji veikia visą parą.

Kaip išpirkti pasitikėjimo statymą „1xBet“?

Svarbus „1xBet“ pasitikėjimo statymo privalumas yra tas, kad už lažybų organizatoriaus pinigų panaudojimą neimamas joks komisinis mokestis. Tačiau nepamirškite amžinos taisyklės: „Paėmęs svetimus pinigus, atgausi savuosius“. Todėl žaidėjas, gavęs lažybų avansą, turi jį grąžinti į lažybų kontorą. Pagal šią schemą tai atliekama automatiškai:

  • Jei išankstinis statymas laimės, naudotojas gaus sumą, neįskaitant avanso.
  • Jei išankstinis statymas nelaimės, avansas bus įskaitytas į laimėjusį statymą, atliktą nuosavomis lėšomis.
  • Jei ir išankstinis statymas, ir nuosavas statymas pralaimimi, naudotojo sąskaitoje atsiranda deficitas.

Pastaruoju atveju žaidėjas turi grąžinti skolą lažybų tarpininkui ir tik tada atlikti naujus statymus. Atliekant pirmąjį įnašą, pinigai bus automatiškai išskaičiuoti už suteiktą avansinį statymą

Ką daryti, jei nėra 1xbet pasitikėjimo statymo?

Kaip minėta anksčiau, 1xbet pasitikėjimo statymas yra papildomas privalumas nuolatiniams kontoros naudotojams. Nepaisant to, kad vartotojas gali įvykdyti visas jo gavimo sąlygas, lažybų tarpininkas turi teisę nesuteikti šios rūšies statymo lažybų dalyviui. Tokiu atveju žaidėjas turi tik vieną galimybę – parašyti pagalbos komandai. Lažybų bendrovės „1xBet“ atstovai parašys, kokia gali būti pasitikėjimo statymo nesuteikimo priežastis. Vartotojas gali sužinoti, ar tai yra sąlygų nesilaikymas, ar priežastis susijusi su kitais apribojimais. Bet kuriuo atveju informacija bus naudinga ir padės lažybų tarpininkui išspręsti problemas. Savo ruožtu rekomenduojame aktyviau naudotis lažybų tarpininko paslaugomis, tada galima tikėtis papildomų „pliusų“.

Daugiau klausimų apie „1xBet“ patikimas lažybas

💵 Kaip pasiskolinti pinigų iš „1xBet“?

Daugelis naudotojų nežino apie galimybę skolintis pinigų 1xbet, kad galėtų atlikti statymus. Nors lažybų bendrovė neima jokių komisinių už pinigų skolinimą. Pagrindinė sąlyga – būti aktyviu vartotoju, kuris nuolat atlieka statymus (turėti neapskaitytų statymų). Tokiu atveju galite reikalauti paskolinti pinigų, kad galėtumėte atlikti 1xbet pasitikėjimo statymą. Kaip juo naudotis, aptariama straipsnyje.

📋 Ką reiškia 1xbet pasitikėjimo statymas?

Pasitikėjimo statymas 1xBet suprantamas kaip statymas, kurį žaidėjas atlieka už lažybų tarpininko pinigus. Iš čia ir kilo pavadinimas „pasitikėjimo“, t. y. lažybų tarpininkas patikėjo savo pinigus vartotojui tam tikram laikotarpiui, kol bus įvykdyti jo statymai. Tai suteikia lažybų dalyviui galimybę lažintis dėl įdomių įvykių, kai sąskaitoje nėra lėšų. Svarbiausia, kad lažybų tarpininkas neima mokesčio už pinigų skolinimą.

📝 Kokios yra pinigų skolinimosi iš „1xBet“ sąlygos?

Norėdamas pasiskolinti pinigų, 1xbet vartotojas turi atitikti tam tikrus kriterijus. Pirma, verta aktyviai atlikti statymus ir nepažeisti portalo taisyklių. Antra, turėti statymų už rungtynes, kurios dar nebuvo sužaistos. Trečia, sąskaitoje reikia turėti ne daugiau kaip 20 dolerių, grivinų, rublių ar panašią sumą kita valiuta. Ketvirta, sporto ir kibernetinio sporto įvykis turi būti sužaistas arba įvykti ne vėliau kaip po 2 dienų. Tik įvykdžius šiuos kriterijus, lažybų bendrovė apskaičiuos žaidėjui 1xBet statymo pasitikėjimo sumą.

Aktualios naujienos