Intro

„1xBet“ pagalbos tarnyba: kanalai, kuriais galima susisiekti su operatoriumi

Служба поддержки 1хБет
Iškilus klausimams, žaidėjai gali kreiptis į nemokamą pagalbos tarnybą. Operatoriai dirba 24 valandas per parą ir teikia pagalbą žaidėjams keliais kanalais. Apie tai, kaip veikia „1xBet“ palaikymo tarnyba ir kaip pasinaudoti lažybų bendrovės atstovų pagalba, rašoma šiame naujame straipsnyje

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

1xBet kontaktai: kaip susisiekti su lažybų tarpininku

Žaidėjai gali naudotis įvairiais būdais susisiekti su lažybų tarpininku: karštosios linijos numeriu (nemokami skambučiai galimi ne visose šalyse), el. paštu, internetiniais pokalbiais ir socialiniais tinklais. Naujausią 1xBet kontaktinę informaciją rasite to paties pavadinimo skiltyje „Kontaktai“. Į puslapį galite patekti per apatinį meniu – skyrių „Informacija“. 1xBet kontaktų puslapyje galite rasti įvairių lažybų bendrovės padalinių el. pašto adresus. Jei žaidėjas negali apsispręsti, kur rašyti, yra universalus sprendimas – atsiliepimų forma. Užtenka išsiųsti užklausą, nurodant problemą, ir ji bus perduota tinkamam specialistui. Tačiau prieš kreipiantis į pagalbos tarnybos atstovus, rekomenduojame perskaityti taisyklių skyrių. Tai nėra klasikinis DUK puslapis, tačiau jame rasite daug naudingos informacijos apie tai, kaip veikia „1xBet“ ir kokios paslaugos teikiamos.

Kaip susisiekti su „1xBet“ palaikymo tarnyba: galimi kontaktai

Kaip minėta ankstesniame skyriuje, lažybų kontora 1xbet teikia pagalbą žaidėjams įvairiais kanalais. Tačiau visus pagalbos būdus galima apytiksliai suskirstyti į bendravimą telefonu ir trumposiomis žinutėmis. Kadangi nemokama karštoji linija veikia ne visose šalyse, o pagalba teikiama ribotu skaičiumi kalbų, toks kreipimosi būdas tiks ne visiems lažybų dalyviams. Tokiu atveju universalus sprendimas yra rašyti „1xBet“ palaikymo tarnybai. Pagalbos galite prašyti teksto režimu per:

 • Pokalbis internetu. Yra apatiniame dešiniajame puslapio kampe.
 • El. paštas. Visus kontaktinius duomenis rasite mūsų kontaktų puslapyje.
 • Kontaktų su mumis forma. Ji yra kontaktų puslapyje.
 • Oficialus „Facebook“ profilis. Lažybų organizatoriaus adresą rasite lošimų portalo socialiniame tinkle.

Kiekvienas iš būdų, kuriais galite rašyti „1xBet“ pagalbai, išsamiau paaiškintas tolesniuose skyriuose Горячая линия 1xBet

1xBet palaikymas

Nors naujiems vartotojams dažnai kyla klausimų, kaip naudotis 1xBet paslaugomis, lažybų bendrovė nėra parengusi žinių bazės (vadinamųjų DUK) žaidėjams. Taigi vienintelis būdas gauti greitą pagalbą – kreiptis į „1xBet“ techninę pagalbą. Su tuo lažybų žaidėjai problemų neturės. Lažybų bendrovės biuras siūlo kelis bendravimo kanalus. Vartotojai gali rašyti į pokalbius, rašyti el. paštu arba skambinti telefono numeriu. Kiekvienas iš kanalų turi savo ypatumų, apie kuriuos kalbėsime toliau.

1xbet karštoji linija

Yra keli būdai, kaip susisiekti su „1xBet“ palaikymo atstovais telefonu:

 • Žaidėjas gali spustelėti telefono piktogramą viršutiniame dešiniajame puslapio kampe. Po to atsidarys atsiliepimo forma. Lažybų tarpininkas palieka telefono numerį ir prašo, kad jam paskambintų kontoros specialistai.
 • Galima pasinaudoti „1xBet“ karštosios linijos telefono numeriu, kuris nurodytas puslapio apačioje.
 • Žaidėjui reikia nueiti į skyrių „Kontaktai“ ir gauti aktualų „1xBet“ pagalbos telefono numerį.

Atkreipkite dėmesį, kad ne visose šalyse yra tiesioginis „1xBet“ karštosios linijos numeris. O ten, kur jis yra, galima skambinti nemokamu numeriu. Kitu atveju žaidėjai turėtų skambinti tarptautiniu numeriu savo mobiliojo ryšio operatoriaus tarifais.

„1xBet“ pagalbos telefono numeris

Kaip minėta ankstesniame skyriuje, lažybų bendrovė 1xBet suteikia žaidėjams galimybę susisiekti su palaikymo tarnyba telefonu. Tačiau nemokamos „1xBet“ karštosios linijos numeriai prieinami ne visose šalyse. Jei apačioje arba kontaktų skiltyje nėra šalies kodo numerio arba 0800, šis bendravimo su lažybų tarpininku kanalas nepasiekiamas. Tokiu atveju turėtumėte pasinaudoti straipsnyje aprašytais alternatyviais būdais. 1xBet номер в Казахстане Čia pateikiami „1xBet“ palaikymo telefono numeriai kai kuriose posovietinėse šalyse:

 • Rusijoje, deja, palaikymo telefono numeris nepasiekiamas. Taip yra dėl to, kad uždrausta bendrovės veikla Rusijos Federacijoje.
 • Ukrainoje galite susisiekti karštosios linijos numeriu 1xbet 0-800-801-345.
 • Baltarusijoje palaikymo paslauga laikinai neteikiama dėl licencijos klausimo.
 • Kazachstane su lažybų bendrovės atstovais galite susisiekti telefonu 8-727-356-08-75 arba 9009.

Universalus telefono numeris, kuriuo galima susisiekti su „1xbet“, yra +44-127-325-69-87. Tačiau jis nėra nemokamas. Todėl rekomenduojame pasirinkti kitą būdą susisiekti su palaikymo tarnyba.

„1xBet“ pokalbiai gyvai

Gana patogus būdas susisiekti su „1xBet“ palaikymo komanda yra tiesioginis pokalbis. Jis yra apatiniame dešiniajame puslapio kampe. Klientų aptarnavimo operatoriai dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Dėl to žaidėjai gali gauti kvalifikuotą atsakymą bet kuriuo jiems patogiu metu. Be to, pagalba teikiama keliolika platformos kalbų, įskaitant rusų kalbą. Tai gana patogu daugeliui lažybininkų iš NVS šalių. Онлайн чат 1xBet Operatoriaus atsakymo į „1xBet“ tiesioginį pokalbį laikas priklauso nuo kanalo apkrovos. Tačiau vidutiniškai bendrovės atstovas prie pokalbio prisijungia per 5 minutes.

El. paštas, kuriuo galima susisiekti su „1xbet

Klasikinis būdas susisiekti su „1xBet“ palaikymo specialistais – parašyti el. laišką. Eidami į skyrių „Kontaktai“, žaidėjai gali rasti įvairių bendrovės padalinių adresus. Tuomet verta pasirinkti tą paštą, kuriame jie galės išspręsti lažybų dalyvio klausimą. Электронная почта 1xBet. Jei žaidėjas nežino, su kuriuo padaliniu susijęs jo klausimas, galima parašyti „1xBet“ palaikymo tarnybai per kontaktinę formą. Operatorių atsakymo laikas šiuo kanalu yra iki 24 valandų. Todėl greitam sprendimui priimti rekomenduojame naudotis 1xBet telefono numeriu arba internetiniu pokalbiu.

Oficialūs 1xBet socialinės žiniasklaidos kanalai

Kaip alternatyvų kanalą susisiekti su „1xBet“ galite naudoti socialinės žiniasklaidos profilius. Lažybų bendrovės puslapiai yra Facebook ir VK, o tai gana patogu žaidėjams. Lažybininkai gali parašyti į pokalbių kambarį ir gauti atsakymą iš bendrovės atstovų. Официальные каналы 1хБет Ši parinktis bus naudinga, kai žaidėjas norės sužinoti dabartinį „1xBet“ veidrodį, kad galėtų prisijungti prie bendrovės svetainės.

1xbet Vkontakte profilis

Socialinio tinklo VK (anksčiau „Vkontakte“) vartotojai gali rasti daug grupių ir puslapių, skirtų sporto lažyboms ir lažybų bendrovei 1xbet. Juose patyrę lažybininkai dalijasi naudinga informacija, o pradedantieji gali susirasti analitikų ir paprašyti jų patarimo (paprastai už tam tikrą mokestį). Taip pat temose galima rasti prognozių, statymų kombinacijų ir kitų sėkmingam statymui reikalingų subtilybių. Jei žaidėjai ieško oficialios 1xBet Vkontakte grupės ar puslapio, norėtume juos nuvilti. Lažybų bendrovė neturi savo socialinio tinklo VK. Todėl visos grupės ir puslapiai yra entuziastų ir tų vartotojų bendruomenė, kurie nori užsidirbti reklamuodami garsaus prekės ženklo vardą. Taigi, turėtume būti atsargūs, kai kalbama apie naudojimąsi kitų naudotojų analitinėmis santraukomis, ypač mokamomis. Geriausia prognozes rengti patiems, įgyjant patirties iš savo klaidų. O kad jų būtų kuo mažiau, apsilankykite mūsų lažybų mokykloje. Ją galite pasiekti iš viršutinio meniu.

Aktualios naujienos