Intro

„1xBet“ lažybų sudėtis: linijų parinktys ir statymų įvairovė

1хБет линия ставок
Kiekviena lažybų bendrovė turi stipriųjų pusių, kurios ją išskiria iš šimtų konkurentų. Jei kalbame apie „1xBet“, tai neabejotinai yra lažybų linija. Žinoma, apžvalgoje apie kontorą rašėme apie tuziną privalumų. Tačiau 1xBet lažybų linija neabejotinai yra vienas didžiausių bendrovės kozirių. Kaip atrodo lažybų linija, kokias lažybų galimybes ji apima ir kas bus įdomu vartotojams, aptarsime šiame straipsnyje

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

1xBet linijos: Statymų įvairovė

Linija arba lažybų linija – tai įvykių, už kuriuos lažybų tarpininkas siūlo lažintis, skaičius. Visi populiarūs įvykiai, kuriuos galima rasti pagrindiniame meniu arba pagrindinėje ekrano srityje, tradiciškai laikomi pagrindine linija, o visi kiti – papildoma linija. Jei taip pažvelgsite į lažybų bendrovės „1xBet“ pasiūlymą, pagrindiniais įvykiais bus laikomi įvykiai, esantys „Top įvykiai“, „Top čempionatai“ ir „Top žaidimai“ (dešinėje ekrano dalyje), įvykių sąrašas centrinėje ekrano dalyje ir pagrindinio meniu punktai. Likusius 1xbet linijos žaidimus galima pasiekti per papildomus meniu ir šoninius valdiklius.

Bendras 1xBet lažybų linijos įvykių skaičius priklauso nuo sezono. Tačiau vidutinis dienos žaidimų skaičius yra daugiau nei 5000. Dauguma įvykių patenka į svarbiausius žaidimus, tokius kaip futbolas, tinklinis, krepšinis, kibernetinis sportas ir kt. Tačiau kontoros pasiūlyme yra daugiau nei 40 sporto šakų. Todėl naudotojai galės rasti įdomių žaidimų, taip pat ir mažiau populiariuose čempionatuose.

Be didelio sporto šakų skaičiaus, 1xBet taip pat gali pasigirti plačia pasiūla. Sakydami “ spread betting“, turime omenyje visų rūšių statymus, kuriuos galima atlikti dėl įvykio. Lažybų bendrovė žaidėjams siūlo ir pagrindinių tipų statymus, ir papildomus rezultatus, pavyzdžiui, kas įmuš pirmą/paskutinį įvartį, kiek bus smūgių į vartų plotą, koks bus geltonų kortelių skaičius ir t. t. Dešimtys statymų atlikimo variantų leidžia patyrusiems naudotojams sudaryti sudėtingus derinius ir gauti didesnį pelną iš statymų.

1xbet linijos variantai

1xbet portale žaidėjų laukia keli linijos variantai. Be tradicinio sporto įvykių pateikimo, lažybininkus gali sudominti formatas:

 • Rungtynės dėl. Bukmekeris 1xbet pasirenka rungtynes žaidėjams, dėl kurių galite atlikti statymą nuo 10 dolerių arba lygiavertį statymą kita valiuta. Statytojas turi atspėti tikslų rungtynių rezultatą. Jei žaidėjas laimės, jis gaus piniginį laimėjimą ir 10 nemokamų sukimų žaidimų automatuose. Pastaruosius reikia panaudoti pagal bendrą lažybų kontoros taisyklę.
 • Statykite patys. Puslapyje pateikiami visi lažybų kontoros pasiūlyme esantys sporto įvykiai, vykstantys žaidėjo gyvenamojoje šalyje. Duomenys apie valstybę paimti iš lažybininko asmeninės kortelės.
 • Lažybų dizaineris. Čia žaidėjai gali sukurti savo alternatyvias rungtynes tarp komandų, kurios greičiausiai nesusitiks dvikovose. Tereikia pasirinkti varžovus iš galimų lygų ir 1xBet apskaičiuos varžybų koeficientus. Konstruktorius bus įdomus naudotojams, mėgstantiems eksperimentuoti.
 • Čempionato rezultatai. Čia žaidėjų laukia prestižiniai futbolo čempionatai. Lažybininko užduotis – nustatyti nugalėtojus kiekviename iš jų ir gauti didelį laimėjimą.
 • Lažybos dėl UFC. Puslapyje pateikiamos mišrių kovos menų kovos. Patogi varžybų ir boksininkų paieškos sąsaja leidžia greitai pasirinkti lažyboms skirtą įvykį.
 • Statymai už politiką. Čia naudotojai gali prognozuoti tam tikrų politinių įvykių rezultatus: prezidento rinkimų, parlamento narių, merų ir t. t.

1хБет конструктор ставок

1xbet lažybų bendrovė nestovi vietoje ir nuolat plečia svetainės funkcionalumą bei lažybų linijų galimybes. Todėl svetainėje gali atsirasti puslapių su naujais linijų formatais.

1xBet linijos įvykiai

Kaip minėta anksčiau, lažybų dalyviai linijoje ras daugiau nei 5000 įvykių, pradedant futbolu ir baigiant finansinėmis lažybomis. Dėl to 1xBet pasiūlymas nepaliks abejingų net ir labiausiai patyrusių žaidėjų. Kadangi biuras aktyviai plėtoja savo lažybų liniją, svetainėje nuolat atsiranda naujų lažybų skyrių. Toliau pateikiame sąrašą tų, kurie yra prieinami 1xbet.com rašymo metu:

 • Sporto lažybos. Vartotojai ras daugiau nei 40 sporto šakų: populiarių (futbolas, krepšinis, tenisas ir t. t.) ir nišinių žaidimų (gėlų futbolas, smiginis, kriketas ir t. t.).
 • Kibernetinės sporto lažybos. Lažybų dalyviai ras geriausių kibernetinių sporto šakų komandų varžybas visuose populiariuose žaidimuose. Svetainėje siūlomi populiarių žaidimų, tokių kaip CS:GO, Dota 2, League of Legends ir kt.
 • Loterijos. Didelis loterijų iš įvairių pasaulio šalių pasirinkimas. Galimybė pirkti loterijų bilietus Europoje, Amerikoje ir Azijoje.
 • Finansiniai statymai. Žaidėjai, kurie seka ekonominius įvykius, gali gauti papildomų laimėjimų iš statymų už įvairius ekonominių rodiklių svyravimus. Įvykių pasirinkimas nėra didelis, tačiau skiltis gana įdomi.
 • TOTO YRA LABAI ĮDOMU. Įvairūs sporto lažybų variantai. Statymai už futbolą, ledo ritulį, krepšinį, kibernetines sporto šakas su įdomiais rezultatais.

Rasti įvykius iš 1xbet linijos galima pagrindiniame puslapyje arba atitinkamuose pagrindinio meniu skyriuose.

Aktualios naujienos