Intro

„1xBet“ lažybų pardavimo galimybė: funkcijos ir privalumai

История ставок 1хБет
Lažybos dėl sporto visada susijusios su rizika. Net ir labiausiai patyrę naudotojai daro klaidų, ką jau kalbėti apie pradedančiuosius. Todėl galimybė atgauti dalį pinigų, jei sporto varžybų rezultatas būtų neigiamas, yra labai naudinga lažybų dalyviams. Ir kaip galima suprasti iš pavadinimo, lažybų bendrovė „1xBet“ savo vartotojams suteikia galimybę „cashout“ – išpirkti arba parduoti statymą. Kaip tai veikia ir kada žaidėjai parduoda statymus „1xBet“, aptarsime šiame straipsnyje.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kas yra „statymų pardavimas“ 1xbet: pinigų išmokėjimo sąvoka

Kalbant apie statymų pardavimą 1xbet, reikėtų suprasti procedūrą, kai, atlikus statymą, savo žetoną (dar neįvykusį statymą) iškeičiate į tam tikrą pinigų sumą. Lažybų kontora, išskyrus kai kurias akcijas, niekada negrąžina žaidėjui visų lėšų. Kompensacijos arba vadinamojo pinigų išmokėjimo suma priklauso nuo rungtynių, prognozių ir laiko, praėjusio nuo statymo atlikimo. Jei nedalyvaujate papildomose akcijose, lėšos pervedamos į jūsų pagrindinę sąskaitą, o statymų atlikti nereikia.

1xbet lažybos įjungiamos pagal numatytuosius nustatymus ir yra prieinamos tik prieš rungtynes vykstančiuose įvykiuose. Žaidėjui nereikia jo papildomai nustatinėti ir jis gali iš karto naudotis kuponais, įrašytais į lažybų istoriją. Atkreipkite dėmesį, kad tiek vienkartiniai, tiek greitieji statymai gali būti grąžinami.

Priežastys, dėl kurių parduodami statymai „1xBet

Kaip minėta įžangoje, statymų pardavimas yra 1xBet platformos konkurencinis pranašumas. Lažybininkai gali suklysti atlikdami savo prognozes, todėl galimybė atgauti dalį pinigų yra kur kas geriau nei prarasti visą statymo sumą. Todėl nenuostabu, kad „1xbet“ parinktimi „Statymų pardavimas“ aktyviai naudojasi ir pradedantieji, ir profesionalai.

Продажа ставки 1хБет

Tačiau ne visi vartotojai supranta, kokiais atvejais jie turėtų atsisakyti rizikos ir grąžinti statymą iki rungtynių pradžios. Surinkome pagrindines priežastis, kada tikslinga naudotis „1xBet“ parinktimi „Parduoti statymą“:

  • Neteisingas žaidimo spėjimas. Kadangi galima parduoti tik statymą prieš rungtynes, tokius statymus galima atlikti gerokai prieš sporto varžybas. Kadangi rezultatui įtakos turi daug veiksnių (traumos, fizinis ir psichologinis nuovargis ir kt.), favoritai gali pasikeisti dar neprasidėjus žaidimui. Be to, kai kuriais atvejais lažybų tarpininkas turi galimybę grąžinti statymą jau įvykus rungtynėms, kai paaiškėja, kad rezultatas nėra teisingas. Todėl galimybė išvengti pralaimėjimo yra pagrindinis parinkties „Lažybų pardavimas“ privalumas.
  • Poreikis papildyti savo banko sąskaitą. Mūsų „Lažybų mokykloje“ rasite keletą medžiagos apie lažybų bankrolą. Tais atvejais, kai žaidėjas netinkamai suplanavo savo strategiją ir išnaudojo visas turimas lėšas, lažybų grąžinimas padės gauti „gyvų“ pinigų naujiems statymams.
  • Pinigų išėmimas iš platformos. Jei vartotojas pastatė visą į savo „1xbet“ sąskaitą pervestą indėlį ir nori atsiimti pinigus, galima pasinaudoti parinktimi „Statymų pardavimas“. Tokiu atveju žaidėjas atgaus dalį pinigų ir pridės juos prie atsiėmimo sumos. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad prieš tai lėšos turi būti padėtos ant kitų laimėjusių statymų, priešingu atveju jos bus užblokuotos iki statymų atlikimo.

Be standartinės „1xbet“ galimybės „Parduoti statymą“, taip pat yra galimybė „Parduoti vėliau“ arba dar vadinama lažybų draudimu. Šią galimybę aptarsime atskirame straipsnyje.

„1xbet“ – galimybės radimas ir naudojimas

Atlikus statymą, visi įvykiai perkeliami į skyrių „Statymų istorija“. Prisijungęs prie asmeninio kabineto, naudotojas gali peržiūrėti kuponus nuėjęs į nurodytą skyrių ir paspaudęs konkretaus įvykio mygtuką „Parduoti“. Naujame lange lažybų dalyviui bus pasiūlyta grąžintina suma ir galimybė patvirtinti operaciją spustelėjus mygtuką „Parduoti dabar“. Lošėjui sutikus su pinigų išmokėjimu, pinigai į pagrindinę sąskaitą bus pervesti per 20 sekundžių.

Продажа купона 1хБет

Taigi, 1xbet parinktį „Parduoti statymą“ rasite savo asmeninėje spintoje (lažybų istorijos skiltyje). Visi prieš rungtynes atlikti statymai gali būti grąžinami, jei jie dar nebuvo atlikti (rungtynės dar neprasidėjo). Nors dalyvaudamas kai kuriose akcijose žaidėjas gali grąžinti prieš rungtynes atlikto statymo lėšas net ir prasidėjus rungtynėms. Todėl rekomenduojame perskaityti lažybų tarpininko šiuo metu vykdomas akcijas PROMO skiltyje, kad galėtumėte kuo geriau pasinaudoti statymų grąžinimo galimybe.

1xBet kuponų pardavimo tvarka

Bukmekerių kontora 1xbet naudoja kelis lažybų grąžinimo galimybės pavadinimus: „Statymų pardavimas“ arba „Kuponų pardavimas“. Jie yra sinonimai ir gali būti naudojami lažybų bendrovės arba lažybų punkto vartotojų reklaminėje medžiagoje.

Ankstesniuose skyriuose pateikėme trumpą „lažybų kuponų“ apibrėžimą. Jį reikėtų suprasti kaip išankstinio arba tiesioginio statymo rezultatų, kurie įtraukiami į vieną statymą, skaičių. Tačiau „1xBet Coupon Sale“ parinktį galima naudoti tik statymams prieš rungtynes, kurie gali būti vienarūšiai arba vienarūšiai.

Kiekviena kortelė turi savo numerį ir įvykių charakteristikas (rungtynių pavadinimą, koeficientą, statymo tipą). Naudotojas kuponus gali peržiūrėti asmeniniame kabinete esančiame skyriuje „Statymų istorija“. Kuponą taip pat galima peržiūrėti svetainės apatiniame meniu esančiame puslapyje „Patikrinti kuponą“.

Norėdamas parduoti kuponą, žaidėjas turi pasirinkti statymą ir spustelėti mygtuką „Parduoti“. Po to žaidėjas turi patvirtinti operaciją spustelėdamas mygtuką „Parduoti dabar“. Tik tada įvyks 1xbet kupono pardavimas.

Aktualios naujienos