Intro

„1xBet“ lažybų istorija: kaip peržiūrėti, ištrinti ir atkurti?

История ставок 1хБет
Visi naudotojų lažybų sandoriai įrašomi svetainėje. Juos galima peržiūrėti skiltyje „Statymų istorija“, kurią galima pasiekti per asmeninį lažybų dalyvio kabinetą. Taip vartotojai gali sužinoti visą svarbiausią informaciją apie ankstesnius statymus, netikrindami 1xbet kuponų. Tačiau kartais žaidėjai dėl neatsargumo gali ištrinti 1xbet lažybų istoriją. Todėl jie domisi, kaip ją atkurti. Atsakymą rasite mūsų svetainėje.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip galiu peržiūrėti savo statymų istoriją 1xBet?

Sukūrus statymą lažybų tarpininko svetainėje, sugeneruojamas kuponas. Jie turi unikalų numerį, kurį galite naudoti norėdami patikrinti savo statymų istoriją neprisijungę prie „1xBet“. Ši galimybė naudinga, kai žaidėjai atlieka statymus ne savo kompiuteryje. Tačiau namuose, visą laiką prisijungę prie lažybų bendrovės portalo, galite patikrinti 1xbet statymų istoriją per savo asmeninę paskyrą. Norėdami peržiūrėti ankstesnius kuponus ir rasti lažybų rezultatus, turite prisijungti prie svetainės. Tuomet savo asmeniniame kabinete turite nueiti į skiltį „Statymų istorija“. Čia visi kuponai pateikiami sąraše. Paspaudus ant kortelės, atsivers papildomi rungtynių įrašai. Norėdami tarp dešimčių ar šimtų kitų rasti norimą kuponą, galite pasinaudoti patogiu filtru.

Kaip ištrinti savo statymų istoriją „1xBet“?

Žaidėjai gali norėti ištrinti vieną statymą arba visą 1xBet lažybų istoriją. Tai padaryti nėra sunku dėl patogios vartotojo sąsajos, esančios skyriuje „Statymų istorija“. Perėję į pirmiau minėtą puslapį, sąraše turite susirasti norimą statymą. Jei statymų yra daug, padės filtras. Suradus kuponą, įrankių juostoje reikia spustelėti „Ištrinti“. Patvirtinus operaciją, statymas bus ištrintas iš istorijos. Jei žaidėjas nori ištrinti 1xBet statymų istoriją, jis turi pasirinkti visus įvykius, paspausdamas atitinkamą mygtuką įrankių juostoje. Kitas žingsnis – spustelėti mygtuką „Ištrinti“. Po to bus ištrinti visi istorijoje esantys kuponai История ставок 1xBet

Kaip atkurti 1xbet lažybų istoriją?

Žaidėjui tyčia ar netyčia atlikus ištrynimo operaciją „1xbet“ sistemoje, juos susigrąžinti nėra taip paprasta. Statymai neatsiduria krepšelyje, iš kurio juos galima grąžinti. Jie iš karto ištrinami iš lažybininko profilio. Todėl atstatyti 1xBet statymų istoriją asmeniniame kabinete gali tik lažybų bendrovės pagalbos tarnyba. Tačiau yra alternatyvi galimybė, kaip grąžinti 1xBet lažybų istoriją. Tam galite pasinaudoti tame pačiame puslapyje esančia parinktimi „Prašyti istorijos“. Apdorojus užklausą, visa informacija apie atliktus statymus bus išsiųsta lažybų dalyviui į profilyje nurodytą el. paštą. Taip žaidėjas galės matyti visus svetainėje atliktų statymų rezultatus. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad lažybininkas negali ištrinti savo statymų istorijos neištrynęs savo profilio. Tačiau paskyra taip pat kurį laiką bus prieinama serveryje žaidėjo sukčiavimo atveju. Todėl nebus galima nuslėpti galimų sukčiavimo atvejų, pavyzdžiui, statymų už šakutes.

Aktualios naujienos