Intro

„1xBet“ lažybos: kas tai yra ir kaip jomis naudotis?

1хБет - продажа ставки
Nors patyrę lažybų tarpininkai nuolat gauna pelno iš savo statymų, jie taip pat daro klaidų savo prognozėse. Todėl galimybė apdrausti statymą arba jį parduoti prieš rungtynes yra geras būdas neprarasti visos statymo sumos. Apie „1xbet“ galimybę parduoti statymą jau rašėme ankstesniame straipsnyje. Tačiau vis dar yra nemažai neatsakytų klausimų, kuriuos verta pabrėžti naujame straipsnyje

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Ką reiškia parduoti statymą 1xbet?

Įžanginėje dalyje yra nuoroda į straipsnį svetainėje, kuriame pateikiamas 1xbet parinkties „Parduoti statymą“ apibrėžimas. Kad nesikartotume, parašysime, kad ši paslauga dar vadinama pinigų atsiėmimu. Jei pažodžiui išvertus šį terminą iš anglų kalbos, tai yra galimybė grąžinti pinigus (dalį pinigų). Taigi statymo pardavimas „1xBet“ – tai operacija, kurios metu grąžinant statymo lapą grąžinama dalis pinigų. Kartu svarbu, kad rungtynės dar neprasidėjo. Priešingu atveju žaidėjas neturi galimybės parduoti savo statymą ir turi pasikliauti tik sėkme.

Žaidėjai dažnai klausia: „Ar parduoti statymus gali visi biuro naudotojai?“ Atsakymas yra teigiamas. Visi „1xBet“ lažybų kontoros žaidėjai gali parduoti statymus, jei įvykdyta sąlyga: rungtynės turi būti neprasidėjusios. Be to, nereikia papildomai aktyvuoti statymų pardavimo galimybės. Ji prieinama pagal nutylėjimą.

Kada galima parduoti statymą 1xBet?

Vartotojui atlikus statymą lažybų tarpininko svetainėje, yra galimybė pasinaudoti statymo draudimu 1xbet arba parduoti statymą. Kaip apdrausti statymą, aprašyta atskirame straipsnyje. Rekomenduojame jį perskaityti, kad susipažintumėte, kaip naudotis paslauga.

Kalbant apie statymo pardavimą „1xBet“, lažybų tarpininkas gali naudotis šia paslauga tiek pavieniams, tiek kombinuotiems statymams (parlays, sistemos, anti-extras ir t. t.). Taip pat nesvarbu, kiek įvykių bus lažybų punkte. Tol, kol nė vienas iš jų neprasideda, kai naudotojas nusprendžia parduoti statymą.

Kodėl negaliu parduoti statymo „1xBet“?

Nors 1xBet statymo pardavimo taisyklės yra labai paprastos, vis dėlto gali kilti sunkumų naudojantis šia paslauga. Atkreipkite dėmesį į šias taisykles, pagal kurias negalima parduoti statymo 1xBet:

  • Atskirų statymų atveju: rungtynės jau prasidėjo arba statymas jau atliktas.
  • Kombinuotame statyme yra apskaičiuoti rezultatai arba rungtynės vyksta tiesiogiai.
  • Pasinaudota lažybų draudimo galimybe.

Продать ставки на 1хБет

Be to, lažybų kontora pasilieka teisę atsisakyti parduoti statymą žaidėjui nenurodydama priežasties. Nors ši taisyklė riboja naudotojų galimybes naudotis paslauga kritiniais atvejais, lažybų tarpininkas ja naudojasi retai. Todėl dauguma lažybų dalyvių galės naudotis galimybe „Parduoti statymą“ be apribojimų.

Kaip parduoti statymą „1xBet“?

Bukmekerių kontora „1xbet“ pasirūpino, kad naudojimosi paslauga „Parduoti statymą“ sąsaja būtų paprasta ir aiški. Norėdamas pasinaudoti pinigų išmokėjimu, vartotojas turi prisijungti prie savo asmeninio kabineto. Skyriuje „Statymų istorija“ pateikiama informacija apie visus atliktus ir neatliktus statymus. Naudotojas gali pasirinkti vieną iš neparduotų statymų ir spustelėti mygtuką „Parduoti“. Naujajame ekrane bus rodoma informacija apie didžiausią pinigų sumą, kurią galima grąžinti. Jei žaidėją tenkina 1xBet lažybų bendrovės pasiūlymas, jis gali dar kartą spustelėti „Parduoti“. Po to statymas bus anuliuotas, o nurodyta suma per 20 sekundžių bus pervesta į pagrindinę sąskaitą.

Gavęs grąžintą sumą, lošėjas gali ją iš karto panaudoti naujiems statymams arba atsiimti iš lošimų portalo. Svarbu: pinigų nereikia statyti.

Aktualios naujienos