Intro

1xBet: kas yra šis lažybų tarpininkas?

1xbet что это
„1xBet“ gana aktyviai reklamuoja savo prekės ženklą internete ir ne internete. Informaciją apie „1xBet“ galima pamatyti ne tik teminėse lošimų platformose, partnerių svetainių žiniasklaidos tinkluose, piratiniuose filmuose ir televizijos serialuose (reklama apima išteklių savininkus, kurie gauna pelną iš rekomendacijų programos), bet ir FC „Barcelona“, „Chelsea“, Afrikos futbolo konfederacijos, kurioje lažybų bendrovė yra oficialus rėmėjas, reklamoje. Taigi apie „1xBet“ turėjo girdėti daug interneto vartotojų ir sporto gerbėjų. Jei nieko nežinote apie šią lažybų bendrovę ir jums kyla klausimas„1xbet kas tai yra? “ Pabandykime trumpai atsakyti į šį klausimą.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

1xBet istorija: kaip vystėsi bendrovė?

Kaip galėjote suprasti iš pavadinimo ir įžangos, 1xbet yra lažybų kontora, gana populiari tarp lošėjų. Ji buvo įkurta dar 2007 m. Rusijoje ir savo paslaugas teikė sausumos lažybų punktuose. Iki 2010-ųjų pradžios lažybų punktai atsirado daugelyje didžiųjų Rusijos Federacijos ir kaimyninių šalių miestų: Ukraina, Baltarusija, Kazachstanas ir kt. Nors teikė įdomią lažybų ir žaidimų pasiūlą, tarp dešimčių panašių lažybų bendrovių rinkoje tai buvo vidutiniška lažybų bendrovė.

Nuo 2010 m. pradžios bendrovė pradėjo kurti savo interneto svetainę, kuri pradėjo veikti po metų, 2011 m. Ji gavo Kiurasao registratoriaus licenciją, kuri leido kontorai priimti vartotojus iš viso pasaulio. Būtent šis žingsnis lėmė spartų lažybų bendrovės populiarumą tarp lažybų tarpininkų NVS šalyse, o vėliau ir kitose Europos bei pasaulio dalyse.

Tačiau atsiradus „1xBet“ populiarumui, prasidėjo problemos su Rusijos priežiūros institucijomis. Rusijos teisės aktai ėmė griežtėti, o veikla internete, naudojantis ofšorine licencija, tapo visiškai uždrausta. Todėl biuras buvo priverstas pakeisti savo buveinę, o prieigą prie 1xbet.com dabar blokuoja „Roskomnadzor“. Nors visada galite pasinaudoti oficialiais veidrodiniais serveriais arba VPN paslaugomis, kad išspręstumėte šią problemą.

Verta paminėti, kad visi lažybų punktai Rusijoje (jų buvo daugiau nei 600) persikėlė į naujai sukurtą bendrovę – 1xStavka. Iš tikrųjų tai yra rusiškas „1xBet“ analogas, tik įregistruotas pagal Rusijos įstatymus. Todėl galima rasti fenomenalių panašumų pasiūlyme, svetainės dizaine, akcijose. Nors tarp jų yra panašumų, teisiškai 1xBet ir 1xStavka yra skirtingi lažybų organizatoriai.

Šiandien 1xBet yra vienas populiariausių lažybų organizatorių azartinių lošimų rinkoje. Jos paslaugomis naudojasi daugiau nei pusė milijono žmonių. Tai lėmė daug veiksnių, pradedant įdomiu pasiūlymu, premijomis ir baigiant reklama, kurią galėjote išgirsti ar pamatyti prieš įvesdami į paieškos sistemą „1xBet kas tai yra?“

1xBet kur jis registruotas?

lažybų bendrovė „1xBet“, 2011 m. atidariusi savo interneto svetainę, pakeitė jurisdikciją. Bendrovė„1x Corp N.V.„, atstovaujanti „1xBet“ prekės ženklui, veikia pagal Kiurasao įstatymus ir yra registruota šioje salų valstybėje. Ši šalis yra Nyderlandų Karalystės dalis. Todėl visi skundai dėl paslaugų turėtų būti adresuojami registratoriui iš Kiurasao. Interesų apsauga teisme taip pat gali būti sprendžiama pagal Nyderlandų teisę. Tačiau tai sudėtinga ir daug laiko reikalaujanti procedūra. Todėl paprasčiau pateikti užklausą registratoriui. Taip pat verta pažymėti, kad lažybų tarpininkas dažnai visus ginčus sprendžia žaidėjų naudai.

Tikimės, kad po mūsų trumpos apžvalgos supratote, kas yra 1xBet. O jei jus domina sporto lažybos, galite pažvelgti į mūsų mokyklą pradedantiesiems žaidėjams. Joje pateikiamos pamokos, kurios padės jums išsiugdyti teisingą požiūrį į sporto lažybas.

Aktualios naujienos