Intro

„1xBet iPhone“ programėlė: kaip atsisiųsti ir įdiegti?

Как скачать 1xBet на Айфон
iPhone („iPhone“) savininkai gali atlikti statymus 1xBet svetainėje (ji optimizuota pagal ekrano dydį) arba naudodamiesi mobiliąja programėle. Pastaroji priemonė yra labai populiari tarp patyrusių naudotojų. Tačiau naujokams kyla daug klausimų dėl programinės įrangos atsisiuntimo į telefoną, jos įdiegimo „iPhone“ telefone ir tinkamo naudojimo. Todėl parengėme atsakymus į populiarius klausimus šiandienos tema.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip parsisiųsti 1xBet į savo iPhone?

1xBet programinę įrangą galima atsisiųsti iš AppStrore. Tai leidžia žaidėjams įdiegti 1xBet programą į savo iPhone tiesiai iš savo telefono. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie programėlių prekyvietės ir ieškoti tinkamos pagal lažybų bendrovės pavadinimą. Tiesioginę nuorodą į „AppStrore“ taip pat galite pasiimti iš lažybų bendrovės svetainės. Atkreipkite dėmesį, kad kontoros portale nėra paruošto diegimo failo „1xBet on iPhone“ parsisiuntimui.

Kaip atsisiųsti „1xBet on iPhone“ Rusijoje?

Lažybų bendrovės „1xBet“ veikla Rusijoje nėra teisėta. Bendrovės svetainę blokuoja „Roskomnadzor“. Todėl norint apeiti blokavimą, lažybų dalyviai turi naudoti papildomą programinę įrangą arba 1xBet veidrodžius. Tarp jų yra „1xBet“ mobilioji programėlė, skirta „iPhone“. Norint ją atsisiųsti, nebūtina apsilankyti oficialioje lažybų bendrovės svetainėje. Galite parsisiųsti „1xBet“ programėlę „iPhone“ telefone Rusijoje iš turgaus. Tokiu atveju neturėtų kilti jokių sunkumų diegiant ir toliau naudojant programėlę.

Jei puslapis su programėle yra užblokuotas, turėtumėte:

  1. Eikite į „Nustatymai“ – „Apple ID“ **** (naudotojo el. paštas) – „Peržiūrėti“ ir pakeiskite geografinę buvimo vietą iš Rusijos į Ukrainą, kur svetainė nėra blokuojama.
  2. Grįžkite į programos puslapį oficialioje „Apple“ parduotuvėje ir atsisiųskite programinę įrangą.
  3. Įdiekite „1xBet“ į savo „iPhone“ ir dar kartą pakeiskite geolokaciją.

Вход в мобильную версию 1xBet

Kur galiu atsisiųsti „1xBet“ į „iPhone“?

Į šį klausimą jau atsakėme pirmajame skyriuje. 1xBet iPhone programėlę rasite oficialioje lažybų bendrovės prekyvietėje. Dėl to, kad „Apple“ politika nedraudžia naudoti azartinių lošimų programėlių, vartotojai gali atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą iš „AppStore“.

Lažybų portaluose galima rasti „1xBet“ lažybų programėlę, skirtą „iOS“. Tačiau nerekomenduojame diegti programų iš išorinių šaltinių. Tai nėra saugu ir dėl to galite prarasti prieigą prie savo paskyros. Be to, įsilaužėliai gali panaudoti jūsų mobiliajame telefone esančią informaciją savo tikslams.

Kodėl „1xBet“ nepavyksta atsisiųsti į mano „iPhone“?

Jei žaidėjui nepavyksta pasiekti „AppStore“ puslapio, galite išbandyti metodą, aprašytą skyrelyje „Kaip atsisiųsti 1xBet į iPhone Rusijoje?“ Jei galite pasiekti puslapį, bet programa neįsikuria, reikia patikrinti iPhone nustatymus. Galbūt telefonas neseniai buvo atnaujintas ir nepalaiko „1xBet“ azartinių lošimų programos versijos. Šiuo klausimu galite kreiptis į lažybų bendrovės karštąją liniją operatoriams. Reikėtų priminti, kad jie yra pasiekiami 24 valandas per parą.

Aktualios naujienos