Intro

1xBet „Happy Friday“ premija: funkcijos ir sąlygos

Счастливая пятница 1xBet
Šiame straipsnyje apie „1xBet“ laimingąjį penktadienį kalbėsime apie gana populiarią ir viliojančią akciją. Be sveikinimo premijos, žaidėjai gali mėgautis ir kitomis įdomiomis 1xbet premijomis, kurias lažybų bendrovė dosniai siūlo savo lažybų dalyviams. Apie vieną iš jų šiandien ir kalbėsime. Iš straipsnio sužinosite apie premijos ypatybes, statymų taisykles, jos gavimo sąlygas ir kitus svarbius dalykus

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

„1xbet“ laimingo penktadienio: Premijos ypatybės

Kiekvieną penktadienį „1xbet“ lažybų bendrovė rengia akciją, kurios metu galite uždirbti iki 100 USD*. Turite užsiregistruoti per 24 valandas, paprastai tai būna nuo 00:00 iki 23:59 val. Tuo pačiu metu turite turėti laiko įnešti indėlį ir pastatyti premiją. Premijos suma visada bus lygi penktadienį atliktam indėliui (bet ne didesnė nei 100 $*). Mažiausia premijos suma yra 1 $*. Norėdami būti tikri, kad gausite premiją, prieš tai patikrinkite savo paskyros nustatymus. Pageidautina, kad informacija apie Jus būtų įvesta atitinkamuose profilio laukuose, o pati paskyra – patikrinta. Be to, registruodamiesi nepamirškite pažymėti langelio, kad sutinkate dalyvauti premijų už sporto varžybas pasiūlymuose. Rekomenduojame iš anksto perskaityti akcijos taisykles, kad penktadienį negaištumėte brangių minučių.

1xBet Lucky Friday premija: jos gavimo sąlygos

Kad gautumėte premiją (išsami informacija apie 1xbet premijos sąskaitą straipsnyje), turite būti aktyvus vartotojas ir kasdien atlikti veiksmus sąskaitoje. Tai yra atlikti bent vieną minimalų statymą, bet kiekvieną dieną. O taip pat per dieną (konkrečiai per penktadienį) atlikti 3 paprastus veiksmus:

  1. Užsiregistruokite akcijoje.
  2. Padarykite indėlį ir automatiškai gaukite premiją, lygią jūsų premijos sąskaitoje esančiam indėliui, bet ne didesnę nei 100 USD*. Minimali indėlio suma premijai gauti yra 1 $*.
  3. Laimėkite premiją.

Atkreipkite dėmesį, kad premiją vienas žaidėjas gali gauti tik vieną kartą. Be to, šios akcijos negalima naudoti kartu su kitais pasiūlymais Счастливая пятница от 1хБет

„1xbet Happy Friday“: lažybų taisyklės

Būtų pernelyg paprasta, jei gautą premiją būtų galima tiesiog atsiimti. Ji turi būti statoma. Kol neįvykdytos visos lažybų sąlygos, pinigų iš premijos sąskaitos atsiimti negalima. Taigi, kaip lažintis iš 1xBet Lucky Friday premijos? Pagrindinė sąlyga – turite tai padaryti penktadienį! Tai reiškia, kad įvykių, dėl kurių statote, rezultatai taip pat turi būti paskelbti penktadienį. Priešingu atveju jie nebus įskaičiuoti į statymų sąlygas ir tiesiog sudegs. Taigi, kad įvykdytumėte sąlygas, turite pastatyti 3 kartus didesnę premijos sumą. T. y. jei gavote 50 USD* premiją, pastatykite 150 USD*. Statymas turi būti skubaus tipo, kad rezultatą sužinotumėte per 24 valandas. Kiekviename statyme turi būti ne mažiau kaip 3 įvykiai. Kiekvieno įvykio minimalus koeficientas yra 1,4. Lažybų už 1xBet Lucky Friday premiją schema yra tokia:

  1. Suformuokite kuponą pagal visas taisykles.
  2. Įveskite statymo sumą.
  3. Pasirinkite premijos sąskaitą.
  4. Spustelėkite „Atlikti statymą“.

Kitą kuponą galima statyti tik tada, kai žinomi ankstesnio kupono rezultatai. Svarbu atkreipti dėmesį, kad prieš išsiimdami pinigus iš savo lošimų sąskaitos, turite įmokėti visą premijos sumą. Priešingu atveju visos premijos ir laimėjimai iš šių lėšų bus prarasti. Taip pat nepamirškite, kad statymai, kuriuos atlikus grįžtama atgal, neįskaitomi Акции и бонусы 1хБет

1xBet Juodojo penktadienio premija

Daugelis žaidėjų dažnai painioja du pavadinimus – „Juodasis penktadienis“ ir „Linksmasis penktadienis 1xbet“, klaidingai manydami, kad tai du skirtingi pasiūlymai. Tačiau šiuo klausimu pasiaiškinkime. Tai ta pati akcija, kurią 1xbet vykdo penktadieniais. Tiesiog, kai ji buvo sukurta, ji vadinosi 1xBet Juodasis penktadienis, o vėliau (preliminariai 2018 m.) lažybų bendrovė pakeitė pavadinimą į Laimingas. Todėl pavadinimas „Juodasis penktadienis“ yra pasenęs. Tačiau tuo visi pakeitimai ir baigėsi, taisyklės liko tos pačios. *Arba atitikmuo vietos valiuta.

Aktualios naujienos