Intro

„1xBet“ daugkartiniai statymai: statymų atlikimas ir pardavimas

Экспресс-ставка 1хБет
Pradedantiesiems lažybų dalyviams kyla daug klausimų dėl laukinių simbolių. Į daugumą jų atsakėme ankstesniame straipsnyje „Kaip atlikti greituosius statymus 1xbet“. Tačiau dar yra keletas temų, kurias nusprendėme aptarti naujoje medžiagoje. Skaitykite apie kombinuotųjų statymų pasirinkimo ypatumus, antiekspresinius statymus, dienos parlay ir lažybų pardavimus

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip atlikti skubų statymą 1xBet?

1xBet apgalvojo lažybų atlikimo svetainėje detales. Norėdamas sukurti parlay 1xBet, vartotojas tiesiog turi pasirinkti dominančius įvykius ir pridėti juos prie lažybų lapelio. Norėdami tai padaryti, spustelėkite ant rezultato koeficiento. Į lažybų kortelę įtraukus du ar daugiau pasirinkimų, bus galima sudaryti parlay. Atitinkamas elementas atsiras išskleidžiamajame statymų tipų sąraše. Tada lažybų tarpininkas nurodo statomą sumą ir, atlikęs galimus veiksmus, baigia atlikti statymą.

Greitojo statymo sudarymo procedūra „1xBet“ svetainėje, „1xWin“ ir mobiliojoje programėlėje nesiskiria. Skirtumą galima rasti tik ekranų dizaine. Nors kūrėjai stengiasi visas lažybų priemones sutalpinti į vieną formatą, kad naujokams būtų lengviau naudotis lažybų bendrovės paslaugomis.

Kaip „1xBet“ atlikti savo ekspresinius statymus?

Kaip minėta ankstesniame skyriuje, lažybų bendrovės interneto svetainėje sudaryti statymą nėra sudėtinga. Taigi bet kokie klausimai, kurie žaidėjams gali kilti greitųjų statymų etape, bus tokie: kokius įvykius įtraukti į statymą, kad statymas veiktų? Yra įvairių strategijų, kaip sudaryti laiminčius kombinuotuosius statymus. Be to, yra paslaugų, kuriose galima nusipirkti iš sėkmingų lažybų dalyvių paruoštų parlay prognozių.

Ar turėtume naudotis išorės ekspertų paslaugomis? Šiuo atveju sprendimą priima pats žaidėjas. Tačiau, mūsų nuomone, geriausia išmokti savarankiškai atlikti greituosius statymus „1xBet“. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums sudaryti tinkamus derinius, kad iš statymų gautumėte didžiausią naudą:

  1. Nebijokite statyti už lygiąsias. Rungtynėse, kuriose nėra aiškaus favorito, komandų šansai laimėti yra maždaug vienodi. Taigi galite pasirinkti lygiąsias kaip rungtynių rezultatą. Paprastai tokių statymų koeficientai būna aukšti, o sėkmės tikimybė gana didelė. Jei pažvelgtumėte į futbolo rungtynių populiariuose pasaulio čempionatuose statistiką, kas ketvirtos rungtynės baigiasi lygiosiomis.
  2. Atlikite savo vertingus statymus. Tarp turimų sporto įvykių, už kuriuos galima lažintis, galima rasti tokių, kuriuose lažybų tarpininkai nepakankamai įvertina laimėjusią komandą. Jei lažybų tarpininkas gerai žino komandų ir sportininkų žaidimo stilių nišiniuose čempionatuose, neverta kreipti dėmesio į siūlomą favoritą. Geriausia žaisti prieš lažybų tarpininką.
  3. Sudarykite lažybų sąrašą. Patartina turėti užrašų knygelę, kurioje galėtumėte užsirašyti galimas rungtynes, kurios galėtų būti įtrauktos į parlay. Kai vartotojas surašo visas rungtynes, palygina koeficientus ir dar kartą įvertina tos ar kitos komandos / sportininko sėkmę, galima pereiti prie parlay statymo atlikimo 1xbet.
  4. Nereikėtųpasikliauti dideliais koeficientais. Kuo daugiau rezultatų su aukštais koeficientais kombinacijoje, tuo didesnė tikimybė pralaimėti parlay. Atminkite, kad rizika turi būti pagrįsta. Todėl nevertėtų bandyti sudaryti Parlay, kai daugumos įvykių tikimybė pralaimėti yra didelė.
  5. Teisingas rinkų naudojimas. Geriausias lažybų tarpininkas žino, kaip įvertinti komandos šansus ir apskaičiuoti kiekvienos rūšies statymo koeficientus. Pavyzdžiui, jei rungtynėse yra aiškus favoritas, o jo pergalės šansai nėra dideli, geriau naudoti handicapą. Tokie 1xBet lažybų koeficientų niuansai gali padėti padidinti galutinį koeficientą.
  6. Išankstinė rungtynių analizė. Žinojimas, kaip analizuoti ankstesnes rungtynes, yra lažybininko raktas į sėkmę lažybose. Norint teisingai prognozuoti rungtynes, verta susipažinti su ankstesnėmis komandų / sportininkų rungtynėmis. Analizuoti ankstesnes rungtynes būtina, jei norite atlikti daug statymų.
  7. Atsisakykite statyti už favoritus. Jei lažybų tarpininkas turi mėgstamą komandą ar sportininką, neįtraukite jų rungtynių į Parlay. Gali būti, kad vartotojas neįvertins varžovo ir patikės savo favorito jėga. Tai, savo ruožtu, lemia pralaiminčius derinius.
  8. Apribokite greitųjų statymų skaičių. Gavę pirmuosius pinigus „Parlay“ žaidėjai dažnai su malonumu juos pasiima. Tačiau šia lažybų rūšimi nereikėtų piktnaudžiauti. Tiesa ta, kad didelis įvykių skaičius viename statyme susijęs su didele rizika pralaimėti. Todėl reikia investuoti daug laiko į laiminčio daugeto sukūrimą. Greitas kombinuotojo statymo sudarymas „atsitiktinai“ gali baigtis blogai lažybų dalyviui.
  9. Pasinaudokitelažybų bendrovės premijomis. Bukmekeris „1xbet“ skatina greituosius statymus atliekančius vartotojus į lažybų kortelę įtraukti daugiau nei 10 rezultatų. Už tai kontora galutinį koeficientą padidina tam tikru daugikliu. Patyrę naudotojai gali pasinaudoti šiomis premijomis ir gauti papildomų apdovanojimų.

Экспресс-ставка 1хБет

Laikydamiesi šių patarimų, vartotojai gali sužinoti, kaip teisingai atlikti greituosius statymus 1xbet ir uždirbti dideles sumas iš kombinacijų.

Kas yra anti-extraday 1xBet?

Lažybų bendrovė savo vartotojams siūlo įvairių tipų statymus 1xbet. Tarp galimų statymų tipų yra ir ekspres statymų variantų. Tarp jų yra 1xbet anti-express statymas. Paspaudę nuorodą į straipsnį apie statymų rūšis, rasite antiekstremalaus statymo apibrėžimą – tai statymas, kuris laimės, jei visi lažybų punkte nurodyti įvykiai bus pralaimėti. Taigi šio tipo statymas apskaičiuojamas priešingai nei parlay.

Daugelis naujokų galvoja, kad 1xBet Anti-ekspresas – tai statymai, kurie apima rezultatus už akivaizdžius autsaiderius. Pagal apibrėžimą taip ir yra. Tačiau praktikoje statymai už aiškius autsaiderius neatneš lažybų dalyviui didelių laimėjimų: maži koeficientai ir lažybų tarpininko marža „suvalgys“ beveik visą pelną. Todėl antstoliai turėtų įtraukti įvykius, kurių rungtynių baigtis gali pasikeisti bet kurią minutę.

Norėdamas sudaryti „1xBet“ antitrestą, vartotojas į lažybų kortelę turi įtraukti 2 įvykius ir iš išskleidžiamajame sąraše pasirinkti atitinkamą statymo tipą. Lažybų tarpininkas perskaičiuos koeficientus pagal naują formulę. Įvedę statymo sumą, galite iš anksto pasitikrinti laimėjimą ir tęsti statymą. Išsamias atiexpress apskaičiavimo taisykles rasite lažybų bendrovės interneto svetainėje. Norėdami tai padaryti, eikite į puslapį „Taisyklės“, nuorodą į kurį rasite apatiniame meniu.

Kaip parduoti greitąjį statymą „1xBet“?

Po to, kai vartotojas surinko ir atliko 1xbet prieš rungtynes atliktą greitąjį statymą, gali pasirodyti naujienos apie komandos / dalyvio traumas. Tokia situacija gali panaikinti visą lažybų tarpininko sudarytą kombinaciją. Kad neprarastų viso statymo, vartotojas gali pasinaudoti 1xBet express statymo paslauga.

Norėdami parduoti „1xbet“ statymą, turite prisijungti prie savo asmeninio kabineto ir pereiti į lažybų istorijos skiltį. Čia rasite informaciją apie vartotojo atliktus ir neatliktus statymus. Lošėjas gali pasirinkti jį dominantį parlay statymą ir paspausti mygtuką „Parduoti „*. Naujame lange pasirodys informacija apie lažybų tarpininko kompensacijos sumą (tai nebus maksimali suma). Jei lošėją tenkina kompensacijos suma už statymą, jis gali dar kartą paspausti mygtuką „Parduoti“. Tuomet pinigai į žaidėjo sąskaitą bus grąžinti per 20 sekundžių.

*Atkreipkite dėmesį, kad statymą galite parduoti prieš bet kurį iš parlay įvykių

Экспресс дня 1хБет

Kas yra „Day Parlay“ 1xBet?

Dažnai nauji naudotojai bijo atlikti daugkartinį statymą. Taip nutinka dėl to, kad jiems trūksta lažybų patirties ir jie nesugeba teisingai sudaryti kombinacijų. Tokiu atveju žaidėjai gali pasitelkti į pagalbą labiau patyrusius žaidėjus, nusipirkti prognozę iš profesionalo arba pasinaudoti 1xBet pasiūlymu. Pastarąja galimybe, vadinama „Parlay of the Day“, gali naudotis visi naudotojai.

Dienos ekspresas „1xbet“ – tai lažybų bendrovės siūlomi statymų deriniai, apimantys įvykius įvairiose rungtynėse (visų pirma, aukščiausio lygio rungtynėse). Žaidėjai gali atlikti statymus už bet kurį ekspreso statymą. Jei jie būna sėkmingi, vartotojas gauna papildomus 10 % prie laimėjimo. Būtent dėl to lažybų bendrovės dienos greitieji statymai yra įdomūs. Tačiau vartotojas turėtų žinoti, kad kontora nėra suinteresuota laimėti klientų pinigus. Todėl žaidėjai turėtų atidžiai patikrinti visus ekspreso įvykius ir pasirinkti statymą, kuris tikrai gali būti laimingas.

Aktualios naujienos