Intro

1xBet: pirmojo indėlio premija naujokams

1хБет бонусы на первый депозит
Susipažindamas su lažybų bendrove, potencialus vartotojas atkreipia dėmesį į lažybų ir (arba) lošimų pasiūlą, koeficientus, mokėjimo būdų įvairovę, galimybę gauti premijas, akcijas ir pan. Kartu galimybė gauti atlygį pradedant ir aktyviai naudojantis kontoros paslaugomis yra vienas iš svarbių kriterijų renkantis azartinių lošimų portalą. Todėl daugelis lažybų kontorų, tarp jų ir 1xBet, savo žaidėjams teikia sveikinimo premijas. Ką 1xBet siūlo naujokams? Apie tai bus kalbama šiame straipsnyje.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

1xBet pirmojo indėlio premija

Žaidėjams susipažinus su lažybų bendrovės „1xbet“ portalu ir nusprendus susikurti paskyrą, rekomenduojame apsilankyti „PROMO“ puslapyje. Jame pateikiamos visos šiuo metu galiojančios akcijos ir premijų programos vartotojams. Jei neturite laiko atidžiau susipažinti su visomis akcijomis, peržvelkite mūsų straipsnį. Surinkome informaciją apie populiarias 1xBet akcijas. Jame pateikiamas akcijos sąlygų aprašymas ir geriausių lažybų bendrovės pasiūlymų palyginimas. Straipsnyje taip pat galite perskaityti 1xBet pirmojo įnašo premijos ypatybes.

Tačiau prieš pradėdami registruoti savo paskyrą, rekomenduojame perskaityti sveikinimo premijos gavimo ir statymo sąlygas. Kodėl tai svarbu? Kai kurios lažybų bendrovės reklaminiuose skydeliuose žada pernelyg didelius atlygius, o niuansus slepia po daugybe „žvaigždučių“. Todėl ne visada lengva lažintis iš prisijungimo premijos pasiūlymo ir paversti jį realiu atlygiu. Nepaisant to, kad 1xBet yra gana lojali kontora ir gauti sveikinimo premiją naujokams bus įmanoma. Vis dėlto geriau iš karto įvertinti savo galimybes, nei vėliau turėti neigiamos patirties lažybų bendrovės svetainėje.

1xbet pirmasis indėlis: premijos sąlygos

1xbet lažybų bendrovė žaidėjams siūlo rinktis iš dviejų sveikinimo premijų. Pirmoji taikoma lažyboms, o antroji – azartiniams lošimams. Deja, lažybų dalyviai negali gauti dviejų premijų vienu metu. Todėl verta prisijungti prie savo asmeninio kabineto, skilties „Paskyros nustatymai“, ir laukelyje „Dalyvauti premijų akcijose“ pasirinkti dominančią premiją arba atsisakyti tokios.

1xBet pirmojo įnašo premija

Sukūręs paskyrą ir pasirinkęs lažybų premiją, žaidėjas gali įnešti pinigus į savo sąskaitą. 1xbet siūlo 100 % pirmojo įnašo sumos, bet ne daugiau kaip 100 USD*, sveikinimo premiją. Vis dėlto yra puikus būdas padidinti savo registracijos premiją 30 $*. Kai susikuriate paskyrą, į reklaminio kodo laukelį turite įrašyti STAVKAWIN. Tada galite pereiti prie įmokų pervedimo. Atkreipkite dėmesį, kad kodo negalite naudoti po to, kai užsiregistravote, jį galite naudoti tik kurdami profilį.

Pagal pirmojo įnašo premijos sąlygas minimali įmokos suma yra 0,5 $*. Žaidėjas turi 30 dienų gautai premijai išlošti. Norint iš premijos sąskaitos išsiimti pinigus į pagrindinę sąskaitą, premijos suma turi būti statoma 5 kartus didesnė už premijos sumą ant ne mažiau kaip 3 įvykių parlay. Mažiausias kiekvieno įvykio koeficientas yra 1,40.

1хБет - выбор приветственного бонуса

Pirmasis 1xBet indėlis: lošimų premija

Jei vartotojas pasirinko „1xbet“ žaidimų premiją, taip pat verta perskaityti jos gavimo ir statymo mechaniką. Pagal taisykles lažybų tarpininkas gauna iki 1 500 $* + 150 nemokamų sukimų. Premija suskirstyta į 4 dalis, kurios įskaitomos po pirmųjų 4 indėlių:

  • $300* (100% indėlio sumos) ir 30 nemokamų sukimų.
  • $350* (50% įmokėtos sumos) ir 35 nemokami sukimai.
  • $400* (25 % įmokėtos sumos) ir 40 nemokamų sukimų.
  • $450* (25 % įmokėtos sumos) ir 45 nemokami sukimai.

Pinigai turi būti statomi 35 kartus per 7 dienas nuo jų įskaitymo. Be to, lažybų suma statymams neturi viršyti 5 dolerių*. Kalbant apie nemokamus sukimus, juos galima naudoti tik tam tikruose žaidimuose. Jie aprašyti akcijos puslapyje.

1xbet pirmojo įnašo premija – tai puiki galimybė naujokams išbandyti portalo funkcijas. Vartotojas galės praktiškai išbandyti įvairias lažybų technikas ir išbandyti naujus azartinius žaidimus. Be patirties, vartotojas gali gauti papildomų piniginių atlygių, kurie maloniai papildys įgytą patirtį.

*Arba atitinkamą sumą kita valiuta.

Aktualios naujienos